Harley-Davidson European Bike Week® 2021 přivítal tisíce motocyklistů z celé Evropy u nádherného rakouského jezera Faaker See v Korutanech.

Vzhledem k tomu, že prioritou společnosti je bezpečnost a ochrana zdraví před onemocněním COVID, byla celá akce upravena tak, aby se konala výhradně venku a pouze ve dne. Navíc zahrnovala certifikované bezpečnostní kontroly všech osob u vstupů do vesnice Harley-Davidson Village.

Za návrat po vynucené roční přestávce způsobené pandemií v roce 2020 si akce vysloužila velkou pochvalu od jezdců i místních úřadů.

 

 

Kolja Rebstock, regionální viceprezident Harley Davidson pro Evropu, Střední východ a Afriku:

„Bylo úžasné znovu sledovat aktivní jezdce, kteří se společně účastnili naší akce a přivezli jedinečný zvuk Harley-Davidsonů zpět do krásného regionu Korutan. Ikonický festival Harley-Davidson byl nově koncipován tak, aby nabídl venkovní, denní život s bohatou nabídkou produktů a zaměřoval se na lákavé lifestylové zážitky, včetně celé modelové řady našich motocyklů pro rok 2021.

 Rád bych poděkoval všem jezdcům, kteří se sem vydali, našim partnerům v Korutanech a místní komunitě za úžasnou pohostinnost, které se nám dostalo. Těšíme se, že se všichni vrátí do Faaku na European Bike Week v roce 2022!“

 

Christian Poglitsch, starosta obce Finkenstein:

European Bike Week u jezera Faak proběhl velmi dobře – atmosféra byla skvělá! Také jsem slyšel od motorkářů s Harleyi, že byli rádi, že se akce za daných okolností vůbec mohla konat. Všichni jezdci na Harleyích se už těší na příští rok, kdy se vrátí European Bike Week ve své původní podobě, který byl již ohlášen, a já se samozřejmě také těším.

Závěrem bych chtěl obzvláště vyzdvihnout opravdu skvělou disciplínu a velmi pozitivní přístup našich přátel ze společnosti Harley-Davidson.

 

 

Mezi nejvýznamnější události a místa patřily:

  • Harley-Davidson Expo Zone – expozice každý den přivítala tisíce návštěvníků, kteří si vyzkoušeli nejnovější motocykly Harley-Davidson všech modelových řad: sportovní, elektrické, cruisery, Adventure Touring a Grand American Touring. Přitom jsme zvolili koncept, který zajistil bezpečné sociální odstupy.
  • Pan America Experience byla navržena jako exkluzivní dvouhodinová prodloužená předváděcí jízda v malebném prostředí okolních hor, první veřejná příležitost pro zákazníky v regionu vyzkoušet si vlastnosti tohoto neuvěřitelného nového motocyklu, a byla plně obsazena po celý týden.
  • Sportster S – První veřejné jízdy nového dynamického a výkonného modelu Sportster S rovněž předčily očekávání.
  • Serial-1 eBicycle Experience poskytl zákazníkům v Rakousku první příležitost naostro vyzkoušet elektrická jízdní kola Serial 1 eBicycle 2021 v příjemném prostředí a také možnost individuálních jízd na trase u jezera. Tento nový zážitek byl houfně vyhledávaným a pozitivně přijímaným doplňkem Evropského týdne cyklistiky.

 

 

 


zdroj: TZ @harley-davidson

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno