Již tradiční akce konce moto sezóny Harley-Davidson Open House letos láká hlavně na novinku představenou jen před několika týdny, Softail FXDR 114, kterou budou mít jezdci možnost premiérově vyzkoušet. K dispozici jim bude i aktuální modelová řada značky, včetně dalších novinek pro modelový rok 2019.

Co s sebou…

Stačí jen pouhé dva doklady – občanský a řidičský průkaz skupiny A a příslušná kauce. Akce je zároveň skvělou podívanou pro všechny příznivce silných strojů, kteří mohou zavítat do prostředí jednotlivých dealerství Harley-Davidson, prohlédnout si ikonické stroje nebo si vybrat něco z kolekce oblečení, která je stejně tak využitelné na motocykl, jako mimo něj.

„Jsme rádi, že se nám model FXDR 114 podařilo přivézt do ČR v tak krátké době po světové premiéře. Zákazníci budou mít možnost si tento stroj vyzkoušet a poznat jeho sportovní duch. Zároveň jim jsou po oba dva dny Open House k dispozici odborníci, kteří poradí s výběrem motocyklu, možností úprav, technickými dotazy, ale například i s výběrem vhodné výbavy z našich kolekcí oblečení MotorClothes,“ říká Michal Fric, Marketing Manager Harley-Davidson pro střední a východní Evropu.

Bližší informace o Open House 2018 je možné získat u jednotlivých dealerů nebo na www.harley-davidson.cz.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno