Pokud toužíte po svezení na kterékoliv aktuálně prodávané motorce od Harley-Davidson, máte skvělou možnost. Kamion s 23 motocykly zamíří do České republiky, a jeho první zastávkou se stane Ostrava (areál před dealerstvím H-D, U Stadionu 5), kde budou motocykly k dispozici o víkendu 8. a 9. července. V dalších týdnech se přesune do Brna (14. – 15. 7. – před areál H-D Brno, Křižíkova 68D), Hradce Králové (21. – 22. 7. – areál letiště Hradec Králové), Prahy (28. – 29. 7.) a poslední a zastávkou bude Plzeň (4. – 5. 8. – před areálem NC Borská Pole).

„Na každé zastávce Harley on Tour 2017 bude zájemcům k dispozici 23 motocyklů aktuální produkce Harley-Davidson. Tentokrát se jedná například o 8 modelů touringové řady, včetně letošní novinky Road King Special a plně zastoupena bude i řada Dark Custom, kde nechybí ani nejčerstvější novinka, motocykl Street Rod, o něhož podle dosavadních reakcí očekáváme zřejmě největší zájem. Všichni jezdci si tak mohou během dvou dnů bezplatně a bez kauce vyzkoušet různé modely dle jejich apetitu,“ doplnil Michal Fric, Marketing manager Harley-Davidson pro střední a východní Evropu.

Zkušební jízdy je vhodné, vzhledem k velkému zájmu, registrovat už nyní na www.harley-davidson.cz. Každý zájemce si vybere preferovaný model a vše dohodne přímo s konkrétním dealerstvím. Pro absolvování jízdy je třeba mít u sebe dva doklady totožnosti – občanský průkaz a řidičský průkaz skupiny A.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno