Pokud hledáte skutečně kvalitní motocyklové oblečení, volte HELD. U nás se prodejem  zabývá www.yshop.cz, tak se tam na to koukněte.

Jednou z nejsilnějších autorit, a tím pádem i nejlepší ukazatel směrem k nejlepší koupi je v Evropě hodnocení zákazníků a čtenářů prestižního časopisu Motorrad.

Anketa klade silný důraz na samotnou kvalitu produktů, design, servis, ale rozhoduje také dostupnost či cena. Značka HELD je v tomto směru premiantem.

Již po 10 sezon byla vyhlášena coby nejlepší výrobce motorkářského textilu, jejich džíny jsou lídrem posledních 6 sezon a rukavice kralují v prestižní evropské anketě dokonce již neuvěřitelných 19 let!

 

 

A nejinak tomu bylo i letos. K čemuž samozřejmě gratulujeme!

A pokud potřebujete nějaké další reference, ptejte se na showroomech u značek Ducati, KTM, BMW nebo Harley-Davidson, pro které právě HELD připravuje jejich aktuální značkové kolekce.

U nás se prodejem oblečení HELD (mimochodem značka s historicky dost silnými českými kořeny) zabývá www.yshop.cz, tak se tam na to koukněte a uvidíte, že si i vy určitě vyberete!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno