Patříš ke „kochačům“, co nikdy neodřeli slidery na kolenou svých kůžáků?

Co si rádi přibrzdí nad romantickým západem slunce? Rád cejtíš všechny ty vůně, když jedeš kolem horské louky či vesnického prasečáku? Zároveň ale návraty domů už jsou v rychlém tempu, v řádech stovek kilometrů, ať je počasí jakékoliv? Pokud sis na většinu těchhle otázek odpověděl „jo“, jseš ideálním kandidátem stát se majitelem této super překlápěčky, s níž právě přichází do českých luhů a hájů značka Scorpion.

 

Obecně se dá říci, že koncept celopřeklápěcích helem rok od roku oslovuje čím dál větší množství jezdců. Ono, co si budeme povídat, mít v jedné skořepině otevřenou i integrální helmu, kterou využívám podle aktuální situace, počasí, nálady a rafičky na tachometru, je prostě pecka. Navíc, když k tomu Scorpion má dvojí homologaci, Pinlock v ceně, skvělý hypoalergenní interiér a sluneční clonu s 400 UV, začíná se schylovat ke změně ve tvém motorkářském šatníku.

Kompletní specifikaci se všema vychytávkama, které helma Scorpion EXO-TECH nabízí, najdeš na našich stránkách www.motovsem.cz anebo se stav na některé z prodejen a rovnou ji vyzkoušej.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno