Skupina 40 motocyklových nadšenců se v rámci akce Honda Adventure Roads připravuje na životní cestu z Osla na Nordkapp – nejsevernější bod Evropy.

Skupina vlivných jezdců – blogerů, novinářů a specialistů z oboru – se vydá na klikaté silnice lemované ohromujícími scenériemi norského pobřeží na špičkových cestovních endurech Honda CRF1000L Africa Twin. Tento model, který se znovu zrodil v roce 2016, představuje v celoevropském měřítku mimořádný prodejní úspěch.

 

Na trase o délce 3 500 km se budou jezdci pohybovat od 26. června do 3. července a cestou se k nim přidají dva speciální hosté z týmu HRC – Portugalec Paulo Goncalves (mistr světa v terénních rallye z roku 2013 a účastník Rallye Dakar 2015) a Argentinec Kevin Benavides.

První akce v rámci programu Adventure Roads položí základy pro podobná dobrodružství, jež značka Honda chystá na následující měsíce a roky.

Podrobnosti o pohybu jezdců budou k dispozici prostřednictvím pravidelných živých přenosů na Facebooku na https://www.facebook.com/moto.honda.cz/?fref=ts

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno