Mezi jezdci zatím nejoblíbenější integrální přilba HJC RPHA 11 dostala nový kabát. Tentokráte se jedná o repliku přilby německého závodníka MotoGP Jonase Folgera, kterou mu HJC připravilo pro tuto sezonu.

Jonas sice letos nevyjel, ale HJC repliku stejně vydává na trh, a to těsně před Velkou cenou Německa. Řada RPHA 11 se vyznačuje výbornou ventilací, skvělou váhou přilby (1300 g, ± 50g dle velikosti přilby), kvalitním interiérem a lehkou výměnou plexi. V balení každé přilby naleznete Pinlock a také čiré (clear) a tmavé (2D dark smoke) plexi.

Optimalizovaný aerodynamický design skořepiny pro vynikající proudění vzduchu a maximální výkon při vysokých rychlostech. Mezi další vlastnosti patří Emergency Kit (lícnice) pro bezpečnou a rychlou záchranu v nouzové situaci, širší plocha plexi pro lepší periferní vidění jezdce nebo duální zamykání plexi pro vysokorychlostní závodní podmínky.

 

Materiál:

Premium Integrated Matrix PLUS (PIM PLUS) konstrukce, která se skládá z třech různých materiálů – uhlíkové vlákno, aramidové vlákno (pevnější než kevlar) a sklolaminát, které přináší komfort a nízkou váhu helmy. Zapínání na bezpečnostní D kroužek.

Charakteristika:

*Optimalizovaný aerodynamický design skořepiny pro vynikající proudění vzduchu a maximální výkon při vysokých rychlostech.
*Emergency Kit (lícnice) pro bezpečnou a rychlou záchranu v nouzové situaci.
*Širší plocha PLEXI pro lepší periferní vidění jezdce.
*Duální zamykání PLEXI pro vysokorychlostní závodní podmínky.
*Multicool interiér s pokročilou antibakteriální textilií poskytuje lepší odvod vlhkosti a rychlejší schnutí oproti předchozím modelům. Interiér je kompletně vyjímatelný a omyvatelný.
*Přilba je přizpůsobená pro vkládání dioptrických brýlí, PLEXI s anti-UV ochranou.
*Standartním vybavením přilby je PLEXI čiré a kouřové, PINLOCK proti zamlžování.

Skořepina: 3 velikosti

Velikosti: XS – XXL (XS 54-55cm, S 55-56cm, M 57-58cm, L 58-59cm, XL 60-61cm, XXL 62-63cm)

 

Helmu seženete za akční cenu 13 390 Kč na www.bonmoto.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno