Může být to nejlepší ještě lepší? Může. Nejlepší výklopka od HJC – RPHA 90 – má teď svého nástupce RPHA 90S. A to jedno písmenko znamená hodně změn
.

Skořepina zůstala z osvědčeného multikompozitního materiálu P.I.M. Plus, ale přilba je teď dvojitě homologovaná – můžete tedy jezdit jak v zavřené variantě, tak i s vyklopenou bradou. Vylepšený Multicool interiér s antibakteriálními materiály zajišťuje ještě nižší hlučnost a přitom zachovává unikátní pohodlí, které HJC poskytuje.

 

 

K výjimečnému pohodlí přispívá i nízká váha. Sluneční clona s povrchovou úpravou proti poškrábání zajišťuje kromě mechanické ochrany i ochranu proti UV záření. Uživatelsky příjemné je zapínání na mikropřezku, která svou celokovovou konstrukcí přispívá k bezpečnosti.

K přilbě je zdarma fólie Pinlock proti zamlžení. Novou RPHA 90S, která stojí 12 470 Kč, si můžete koupit na www.bonmoto.cz, a pokud si chcete být 100% jistí, že je vhodná pro vás a vaši motorku, můžete si ji půjčit a vyzkoušet v testovacím centru přileb v Praze nebo Brně.

Další parádní věci najdete na www.bonmoto.cz

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno