HJC uvádí na trh svoji dosud nejlepší sportovní přilbu, která byla doteď dostupná pouze pro licencované závodníky.

A že je na co se těšit. Top bezpečnost vám zaručí závodní FIM homologace. Přilba je samozřejmě určená i do běžného provozu, o to se stará nová a bezpečnější norma ECE 22.06, která sice ještě není povinná, ale jednička už ji má!

Skořepina je z léty prověřeného multikompozitního P.I.M Plus materiálu (karbon, kevlar, skelné vlákno), aerodynamicky upravená pro sportovní jízdu, kterou ještě umocňuje závodní spoiler. O ten nejlepší tepelný komfort se postarají ACS ventilace a Silver Cool interiér, který je samozřejmě kompletně vyjímatelný, pratelný a upravený jak pro vkládání dioptrických brýlí, tak pro instalaci Bluetooth komunikace.

 

 

Zůstává i možnost úpravy interiéru na míru, tak jak to znáte z ostatních modelů RPHA. Za super cenu dostanete v balení kromě spoileru také druhé tmavé plexi, Pinlock fólii proti zamlžení a závodní trhačky. Tak na co ještě čekáte?

Vyberte si z osmi barevných variant, včetně limitované Red Bull grafiky, a zažijte pocit opravdového závodníka na vlastní kůži! Všechny RPHA 1 najdete již teď na www.bonmoto.cz a brzy i na prodejnách!

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno