V motocentru Vrbovka na vás čeká inovativní a kvalitně navržené oblečení pro motorkáře.

Novou prodejnu najdete na adrese Vrbova 1427/19, Praha 4 – Braník, kde vás milá obsluha ráda přivítá v pracovních dnech 09:00 – 19:00 hod a v sobotu 09:00 – 16 hod. Prodejna byla nově otevřena v lednu 2018 a již během této krátké doby získala stabilní portfolio pravidelných zákazníků. Nabídka je rozmanitá a každý zákazník si přijde na své – kvalitní kožené kombinézy, textilní bundy a stylové parky.

Zastoupeny jsou také sportovně střižené rifle vyrobené z Cordury s Coolmax vláknem, jež zajistí nejen maximální bezpečí, ale také dokonalý komfort v nepříznivém počasí. V neposlední řadě nesmíme zapomínat na boty.

V naší nabídce najdete cestovní boty se systémem Boa® , který zajistí snadnou ovladatelnost a také širokou nabídku bot kožených i textilních vhodných do města. Značkové boty nejen dobře vypadají, ale garantují pohodlí i při dlouhých vyjížďkách.

Nechybí páteřové chrániče s ergonomickým designem Tryonic, zádové chrániče SeeSoft, které jsou vysoce odolné proti nárazu a odpovídají certifikaci nejvyšší úrovně EN 1621-2:2014 – Level 2. Samozřejmostí je pak široký výběr rukavic, nepromoků, šlí, ponožek, reflexních vest, termoprádla a v tomto horkém období nejvíce vyhledávaných chladících vest Liquid. V prodejně na vás čeká koutek s kvalitními přilbami Schuberth a HJC.

Motoprodejna ve Vrbovce se zaručeně stane vaší pravidelnou zastávkou, protože moderní sortiment Rev´it produktů a ochotné, usměvavé prodejkyně slibují kombinaci, která nadchne každého jezdce!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno