Přemýšlíte o koupi nové Afriky, ale chcete si ji nejprve vyzkoušet? Nebo vlastníte tento motocykl a chcete zlepšit své jezdecké dovednosti pod dozorem zkušených instruktorů?

Pokud ano, doporučujeme se zaregistrovat na webu www.honda-experience.cz na jednu ze třech akcí:

*V rámci testovacích dní Honda v roce 2019 si můžete vyzkoušet motocykly Africa Twin a Africa Twin Adventure Sports, a to na třech různých místech a v třech různých termínech. Každý termín je rozdělen na dopolední a odpolední turnus. V rámci testu se každý účastník seznámí s motocyklem a absolvuje vedenou vyjížďku.

 

 

*Offroadový kurz na Hondě Africa Twin je celodenní akce zaměřená na zlepšení jízdy v terénu právě na Africe. Naučíme vás základy jízdy po nezpevněném povrchu. Začneme pozvolna a vysvětlíme správnou pozici těla na motorce, jízdu ve stupačkách, ovládání plynu, dávkování přední a zadní brzdy. Naučíte se nutné minimum pro bezpečnou jízdu terénem.

 

A pokud rádi cestujete a trávíte čas s podobně nadšenými lidmi, přijeďte na tradiční Honda Fest – tentokrát v nádherném prostřední Slovenska, na hotelu Družba v Demänovské dolině. Na většině akcí potkáte naše redaktory i v roli instruktorů.

 

Odkaz na všechny tři akce najdeš …ZDE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno