Listujete doma katalogy motocyklů, ale stále váháte, který model je pro vás ten nejlepší? Honda ví. Osobní zkušenost je nepřenositelná.

Proto i letos připravujeme pro všechny zájemce testovací dny Honda Experience! Flotila testovaček se opět rozrostla, takže rozhodně bude z čeho vybírat. Na pomyslném vrcholu stojí horká novinka, ultimátní cesťák Honda NT1100, který si budete moci vyzkoušet jak v manuální verzi, tak s DCT automatickou převodovkou.

 

 

Po představení motocyklů vás cca hodinovou vyjížďkou provedou zkušení instruktoři, kteří zodpoví veškeré vaše dotazy. Zajímá vás infotainment Afriky Twin? Jaký je rozdíl mezi malým a velkým Rebelem?

Nebo proč je Honda NC750X nejprodávanějším evropským motocyklem? Žádné tajemství nezůstane skryto. Na výběr bude většina strojů jak v manuálu, tak s automatem.

Testovací dny se konají tradičně ve třech lokalitách – Morava, Čechy a Slovensko. Vyzkoušet Hondu si můžete na Moravě, v Čechách, ale i na Slovensku. Neváhej a zarezervuj si svůj testovací slot. Více na www.honda-experience.cz.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno