Zcela nová řada Indian Scout nabízí unikátní kombinaci ikonického amerického designu, legendární vyvážený mix výkonu a ovladatelnosti, a nové jízdní technologie. Předobjednávky byly zahájeny na www.mujindian.cz.

 

  • Pět modelů – Scout Bobber, Sport Scout, Scout Classic, Super Scout a Scout 101 – a tři verze

výbavy tvoří rozsáhlou modelovou řadu s širokým cenovým rozpětím

  • Srdcem je nový motor SpeedPlus – kapalinou chlazený vidlicový dvouválec o objemu 1250

cm3 s maximálním výkonem 82 kW

  • Nový ocelový trubkový rám dodává nadčasový vzhled a usnadňuje úpravy
  • Nízká hmotnost, hbitá ovladatelnost a nízko položené sedlo vytvářejí vyvážené jízdní vlastnosti

a zvyšují důvěru jezdce

 

 

Indian Motorcycle, první americká motocyklová společnost, oznamuje, že do České republiky dorazila nová generace ikonického modelu Indian Scout, jež byla představena v dubnu tohoto roku. Nová řada zahrnuje pět modelů, tři úrovně výbavy a více než stovku doplňků pro široké možnosti personalizace. Scout nabízí kombinaci tradičního amerického designu, vynikající rovnováhy výkonu a ovladatelnosti a nejmodernějších jízdních technologií.

Nový Indian Scout, vyvinutý s ohledem na rozsáhlý průzkum a zkušenosti jezdců, poskytuje sebevědomou jízdní pozici díky nejnižší výšce sedla ve své třídě.

Motocykly jsou vybaveny ABS, kontrolou trakce a jízdními režimy u vybraných modelů. Srdcem nového Scoutu je kapalinou chlazený vidlicový dvouválec SpeedPlus 1250 o objemu 1250 cm3, s výkonem 82 kW a točivým momentem přes 109 Nm, což zajišťuje ostrou akceleraci a hladkou odezvu na plyn.

 

 

Nová řada se zaměřuje na zachování ikonického designu, přizpůsobení různým potřebám jezdců a integraci moderních technologií. Nízká hmotnost a výška sedla 680 mm poskytují svižné ovládání a sebevědomou jízdní pozici.

Řada Indian Scout se nově skládá z pěti modelů se třemi úrovněmi výbavy, aby pokryla designové nároky a byla cenově dostupná pro rozmanitou směs jezdců.

 


Představení všech pěti nových modelů Scout
najdete v aktuálním  MOTOHOUSE 5/2024:

 

Představení Motohouse 5/2024

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno