Jak lépe slavit vítězství než parádní motorkou? U Indianu jako by nás vyslyšeli a rozhodli se loňský triumf v šampionátu King of the Baggers oslavit právě tak.

A 29 šťastlivců na celém světě bude moci slavit s nimi. Právě tolik totiž připravili kusů speciální limitky Challenger RR. Vítězný Tyler O’Hara totiž jel vloni právě jako #29. A jak se zdá, půjde o tu motorku, se kterou vyhrál.

Výčet úprav by vydal na celou stránku, vše vznikalo ve spolupráci s mistry z S&S Cycle, takže většina komponentů nese jejich logo, ale najdeme tu taky podvozek Öhlins (vidlice FGR250 a zadek TTX), radiální Bremba M4, motor zvětšený na 1835 cm3 a komplet novou elektroniku včetně závodní palubky AIM DL2 a dataloggeru.

Cena? Zase ta O’Harova čísla – 92 229 dolarů, tedy něco přes dva miliony korun. Bohužel si musíme nechat zajít chuť, protože koupit půjde pouze v USA, Kanadě, Austrálii, Japonsku, na Novém Zélandu, v Německu, ve Francii a Velké Británii.

 

 

Kdyby přece jen někdo nevydržel a tuhle bestii si přes německého dealera koupil, prosím, ozvěte se nám. To chceme vidět!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno