Pět titulů ze šampionátu American Flat Track v řadě, to už je vážně důvod k oslavě. Tak nejstarší americký Indian výrobce slaví. A pěkně jak se sluší a patří limitovanou edicí.

Čtyři sta zákazníků na celém světě a z toho pouze 150 v Evropě bude mít to štěstí vozit si zadek na tak výjimečném stroji. V čem se limitka liší od základu?

Tak předně jsou tu flatová kola – devatenáctka vpředu, osmnáctka vzadu. Edice FTR Championship, inspirovaná vítězným závodním flattrackovým speciálem FTR750, navíc láká autentickou závodní grafikou a památeční plaketou Indian Motorcycle Racing se všemi vítěznými sezónami šampionátu.

 

 

Kromě toho je vybavena prémiovými komponenty, včetně titanového výfuku Akrapovič. Prémiový design motocyklu doplňují díly z karbonu, včetně krytu sedla, předního blatníku, krytů airboxu a kapličky světlometu. Hliníková řídítka ProTaper Flat Tracker dotváří závodní vzhled.

Bude jich fakt málo, takže jestli vás limitka chytla za srdce, rovnou sedejte do auta a vyrážejte k nejbližšímu dealerovi Indianu. Pokud náhodou netušíte, kde je, najdete ho, spolu s dalšími informacemi, na www.indiancz.cz

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno