Prague Harley Days letos slaví svůj jubilejní 10. ročník, který ve dnech 2. – 4. září nabídne návštěvníkům to nejlepší z předešlých 9 ročníků.

A když to nejlepší, tak jako první a neodmyslitelný bod třídenního programu nesmí chybět tradiční spanilá jízda. Ta už klasicky připadne na druhý den akce, tedy na sobotní dopoledne, a tak v 10 hodin 3. září vyrazí kolona nablýskaných strojů Harley-Davidson od holešovického Výstaviště do centra Prahy.

Spanilou jízdu si užijí nejen samotní jezdci, pro které představuje jeden v vrcholů akce, ale i pražané nebo turisté, pro něž je průjezd motocyklů Harley-Davidson vždy jedinečnou podívanou a vítaným zpestřením.

 

 

 Tak jako by Harley nemohl existovat bez Davidsona, nemohly by Prague Harley Days existovat bez spanilé jízdy! Právě oblíbená “parade” přiláká každoročně na Prague Harley Days tisíce navštěvníků, nejen z ČR, ale prakticky ze všech koutů Evropy i světa.

V posledních letech si ji totiž vedle jezdců z ČR, Slovenska, Polska, Německa nebo Rakouska nenechali ujít ani jezdci z Velké Británie, Norska, Francie, Itálie, Holandska nebo dokonce Mexika, USA, Austrálie či Nového Zélandu. Spanilá jízda je navíc vedle harleyářů učena, stejně jako celé Prague Harley Days, jezdcům všech značek.

 

 

Prague Harley Days jsou opravdu naprosto pro všechny, a to jak pro jezdce různých značek, tak pro rodiny s dětmi, milovníky zábavy a adrenalinu i třeba pro náhodné kolemjdoucí nebo návštěvníky, kteří dorazí například tramvají. Pokud už ale přijedete na motocyklu, jakémkoli motocyklu, určitě by byla škoda nechat si spanilou jízdu ujít, zvlášť letos při našich oslavách 10. výročí.

Stačí si jen uvnitř areálu vyzvednout speciální pásku na motorku a můžete se stát součástí spanilé jízdy a užít si jedinečný zážitek i pocit sounáležitosti, který se už nemusí opakovat. Loni jsme do čela spanilé jízdy zařadili Sportstery, letos nic podobného nechytáme, ale zato jsme ale připravili vstup zdarma pro všechny ukrajinské spoluobčany a rádi je na letošních Harley Days přivítáme, a to nejen ve spanilé jízdě, ale po celé 3 dny konání akce,” říká Jaroslav Vavřina, organizátor Prague Harley Days.

 

 

Trasa spanilé jízdy by letos měla vést od holešovického Výstaviště na Magistrálu, následovat by měla několikaminutová zastávka na Václavském náměstí a poté bude kolona motocyklů pokračovat směr Karlovo náměstí a podél nábřeží zpět do Holešovic. Účastnit by se jí tentokrát mělo minimálně 800 motocyklů.

Připomeňme, že spanilá jízda zahájí 2. den Prague Harley Days. Oficiální zahájení akce pak proběhne v sobotu ve 13 hodin na hlavní stagi, v dolní části holešovického Výstaviště. I letos, již po 3. v řadě, se akce propojí s Burgerfestem, který 10. výročí oslavil loni.

A jaké budou další programové tipy? To pořadatelé odtajní v nejbližších týdnech. Rozhodně jich ještě ale nebude málo.

Nenechte si proto ujít ten nejlepší ročník Prague Harley Days, kterým 10. výročí bezpochyby bude! Ti nejlepší hosté i nejzdařilejší a nejobdivovanější body programu za celých 10 let. U toho nesmíte chybět!

 

 

KDY: 2. – 4. 9. 2022

KDE: Praha, Výstaviště Holešovice

 

Vstupenky ZDE: https://www.ticketlive.cz/cs/event/prague-harley-days-burgerfest-2022 – Nyní v exkluzivním balíčku s tričkem (vstupenka platí na všechny 3 dny a zahrnuje vstup na Prague Harley Days I Burgerfest)

 


zdroj: TZ

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno