Společnost Honda s potěšením oznamuje, že u současné modelové řady Gold Wing*1 dojde k integraci*2 technologie Android AutoTM *3. Uživatelé telefonů se systémem AndroidTM budou moci pohodlněji používat služby aplikací, jako jsou přehrávání hudby, telefonní hovory, či zasílání zpráv. Možnost aktualizace software bude podle plánu k dispozici od poloviny června 2020.

Od uvedení modelu GOLDWING GL1000 na severoamerický trh v roce 1975 se řada Gold Wing za více než čtyři desetiletí vyvinula ve vlajkovou loď značky Honda. V říjnu 2017 se tehdy zcela nový Gold Wing stal prvním motocyklem na světě*4 s integrovanou technologií Apple CarPlay*5. Mnozí zákazníci přijali navigační funkce pro lepší zážitek z jízdy a služby pro vybrané aplikace velmi pozitivně.

Android Auto představuje jednoduchý a bezpečný způsob, jak používat váš telefon při jízdě na motocyklu. Díky zjednodušenému rozhraní a snadno použitelnému hlasovému ovládání tento systém minimalizuje rozptylování jezdce, který se tak může lépe soustředit na dění na vozovce. Android Auto vám nabízí snadný přístup k vaší oblíbené hudbě, médiím a aplikacím pro zasílání zpráv na vašem motocyklu. Díky službě Google Assistant pro Android Auto se můžete soustředit na jízdu a přitom zůstat v kontaktu a dopřát si vaši oblíbenou zábavu, aniž byste museli odvrátit oči od vozovky či sejmout ruce z řídítek. Vše potřebné zajistíte pomocí hlasového ovládání.

S postupnou integrací technologií Apple CarPlay a Android Auto do dalších modelů má značka Honda v plánu přinést více komfortu a praktičnosti do života motocyklových nadšenců po celém světě.

Podrobnosti o technologii Android Auto naleznete na oficiálních stránkách systému Android na následující adrese.

(https://www.android.com/auto/)

 

 

 

【Ochranné známky】

AndroidTM a Android AutoTM jsou registrované ochranné známky společnosti Google LLC. Apple CarPlay je registrovaná ochranná známka společnosti Apple Inc.

Bluetooth®  je registrovaná ochranná známka Bluetooth SIG, Inc.

*1 Platí pro aktuální model od roku 2018: 2BL-SC79/SC79.

*2 Certifikováno společností Google LLC.

*3 Android Auto je mobilní aplikace vyvinutá společností Google LLC za účelem podpory při jízdě. Android Auto vyžaduje telefon se systémem Android verze 5.0 nebo vyšší a aplikaci Android Auto. Při použití aplikace v motocyklu Gold Wing je navíc zapotřebí připojení k Bluetooth® komunikační sadě (prodávaná samostatně). Použití aplikace a komunikačních služeb může být zpoplatněno.

*4 Interní výzkum společnosti Honda (z října 2017).

*5 Komunikační sada Bluetooth® (prodávaná samostatně) je pro použití technologie Apple CarPlay nezbytná. Použití aplikace a komunikačních služeb může být zpoplatněno.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno