Ze světa H-D se čas od času některý odvážlivec vydá naprosto jiným směrem. Napadla by vás třeba sportovní motorka s motorem ze Sportstera? V LA jedna taková vznikla a rozhodně nevypadá špatně!

Tohle je příběh o velkém snu. Samuel Kao pochází z Taiwanu, což pravda není zrovna ideální motocyklový trh. Tak moc chtěl stavět motorky, až se rozhodl kvůli tomu přestěhovat do Ameriky. Vybral si Los Angeles a v roce 2010 zde založil společnost JSK Custom Design. A jeho prvotin napovídá, že by mu ten sen mohl vyjít.

 

A když Amerika, tak Harley-Davidson. A když Harley-Davidson, tak Sportster, pojďme se na něj podívat. Začněme motorem. To je XL 1200 z roku 1997, tedy ještě karbec. Ten sériový vystřídal parádní FCR41 s otevřeným sáním, na druhé straně výfuky vlastní výroby a uvnitř motoru písty Westco. Tohle pojede!

Základ rámu zůstal původní, vařilo se v zadní části a taky na hlavě řízení, kam se nastěhovaly brýle z Ducati 916 a vidlice ze stejného modelu. Zadní tlumič zapůjčila Suzuki GSX-R600 ´06. Tlumiče pak doplnily brzdy od Bremba a naprosto luxusní kola Kineo, které sem padnou jak prdel na hrnec (ostatně jako na jakoukoliv motorku, kde se objevila).

Pak už přišla na řadu mravenčí práce mistra Kao. Blatníky, olejovka, zadní část, nádrž i kapotka jsou jeho ruční výroba. Do předku pak zakomponoval LEDkové světlo pocházející z SUV Infiniti. Detail zadního světla také stojí za povšimnutí. Finále = lak od Air Runner Custom Paint, posuďte sami, my tleskáme. Ostatně jako celé této motorce. Samueli, tvůj sen se nám líbí!


Sledujte JSK Custom Design na jejich FB zde.

Foto: Ben Chan Photo, Youtube.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno