Jack Miller a tým Pramac Racing prodloužili smlouvu i na rok 2020. Australan pojede na GP20.

Tým Pramac Racing oznamuje, že byla uzavřena dohoda s Jackem Millerem o prodloužení jeho smlouvy na sezónu 2020. Australský jezdec, který má smlouvu přímo s Ducati, bude obhajovat barvy týmu s podporou Ducati v mistrovství světa silničních motocyklů ve třídě MotoGP v sedle Ducati Desmosedici GP20, tak jako jeho týmový kolega Francesco Bagnaia.

Končí tak spekulace, zda Jacka v týmu nahradí Jorge Lorenzo či Johann Zarco, který před pár dny ukončil spolupráci s továrním týmem KTM.

Jack Miller

“Jsem velice šťastný, že jsme dosáhli na tuto dohodu. Pramac Racing je tým, ve kterém se od začátku cítím dobře a spolupráce s Ducati je velice úzká. Opět budu mít k dispozici oficiální motorku a dám do toho všechno, abych dosáhl skvělých výsledků. Rád bych poděkoval Ducati a mému týmu za skvělou práci, kterou jsme doposud udělali.”

Francesco Guidotti – manažer týmu Pramac Racing

“Naším hlavím cílem je růst mladých jezdců a dát jim šanci jednou řídit tovární motorku Ducati. Jack prokázal, že má velký talent a jeho současná pozice v hodnocení jezdců to potvrzuje. Jsme hrdi, že s námi bude i příští sezónu a nyní už se budeme soustředit na práci, abychom dosáhli co nejlepších výsledků v tomto roce.”

Paolo Ciabatti – sportovní ředitel Ducati Corse

“Jsme opravdu rádi, že jsme dosáhli dohody s Pramac Racing, který umožňuje naší továrně provozovat podporovaný tým s motorkami Desmosedici GP 20 pro Jacka a Pecca v příštím roce. Bude to poprvé, co bude mít Ducati čtyři identické motorky v MotoGP, dvě v továrním týmu a dvě v Pramac Racing. Toto úsilí nám pomůže sbírat a sdílet více informací a zlepšit vývojový proces s cílem získávat ještě lepší výsledky a vytvořit férovou a pozitivní konkurenceschopnost našim jezdcům. Jsme velice rádi, že s námi bude pokračovat v příštím roce, protože ukázal, že se dál zlepšuje od chvíle, co se k nám v roce 2018 připojil. Chci poděkovat Pramac Racing za to, že s Ducati budou dál pokračovat.”

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno