Ve dnech 6.-7.9 se konal další test týmu HRP na Lausitzringu, kde byl pozván náš jezdec Jan Halbich.

Na této trati si Honza vyjel místo u týmu Holzhauer Racing Promotion na poslední dva závody ve třídě Superbike v šampionátu IDM. Na trati v Lausitzu panovalo po celý víkend teplé počasí a Honza díky tomu mohl najet více kilometrů, a tím nacházet lepší porozumění s novým motocyklem Honda.
 
Bohužel v důsledku kolize termínů s posledním závodem Alpe adria šampionátu se Honza nemůže zúčastnit závodu na MČR a Alpe adria na Slovakiaringu ve dnech 12.-14.9, kde již má titul jistý.
 
Vyjádření managera :
Gratuluji jménem celého týmu Honzovi k získání místa na poslední dva závody IDM v perspektivním týmu HRP.  Ukázalo se, že námi zvolená cesta a strategie je správnou, a naši svěřenci mají díky práci celého týmu šanci na postup do vyšších tříd. Budeme tedy o víkendu držet palce, aby Honzovi působení na nové trati s novým motocyklem v ostrém závodě bylo přínosem nejen pro něj,ale i pro tým, který ho angažoval.

 
Jan Halbich #93
S týmem HRP jsem se zúčastnil dalšího testu, tentokrát na okruhu Lausitz. Okruh vypadá na první pohled jednoduše, ale jen do určitého času. Poté je hodně obtížné čas stahovat dolu. S týmem se postupně poznáváme a nyní je před námi závodní víkend na Lausitz ringu. Bude to dobrá škola jezdit mezi rychlejšími.

Foto: Amboseli Racing

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno