Venku je super počasí, výstavu máme za sebou a to znamená jediné – už brzo se bude zase jezdit! Máme pro vás pár zajímavých tipů, které na jaro připravila Yamaha. A je to vážně hodně slušná nabídka!

Takže poslouchejte – pokud pošilháváte pro nové motorce, tohle vás bude určitě zajímat.

Naháč FZ8 se bude v jarní akci provávat za 199 990 Kč. Podle nás je to hodně dobrá cena za fajnovou motorku. Naše první dojmy z loňského testování jsou tady.

Asi největší peckou je ale R1 modelového roku za 339 900 Kč, ke které dostane úplně zadarmo skútr Aerox Race Replica! Akce platí to vyprodání zásob.

Ani enduráři nepřijdou zkrátka – velká XT1200Z Super Ténéré (náš test najdete zde) se bude prodávat s Adventure paketem, ve kterém dostatene kufry zdarma za 359 990 Kč. Tento paket se týká i malé Ténéré, kde si sice připlatíte pět tisíc navíc oproti standardní ceně, ale dostanete balík věcí za 38tisíc korun zdarma.

Poslední novinkou je návrat Yamahy FZ1 Fazer GT, což je velký Fazer oblečený do celokapotáže a pro komfortnější cestování má pár bočních kufrů. S touhle mašinou jste se na stránkách Motohousu mohli několikrát setkat. Z vlastní zkušenosti můžeme říct, že je to opravdu dobrá cestovní kombinace. Byli jsme na něm dokonce i u moře.

Další informace o připravovaných akcích najdete na stránkách www.yamaha-motor.cz, které nedávno prošly designovým faceliftem a mají i nové funkce.

Foto: Archiv

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno