Sezóna závodů na českých silničních tratích začne již tento víkend, když se v Brně pojede další ročník Jarní ceny.  

Česká silniční závodní sezóna se rozjede tento víkend, když se v Brně na Masarykově okruhu pojede další Jarní cena. I když, vzhledem k předpovědi počasí to opět bude spíš “zimní” cena. V posledních dnech si můžeme užívat hezké jarní počasí, nicméně na víkend se má výrazně ochladit, v některých místech může i sněžit a všichni se do Brna musí opět vybavit hlavně teplým oblečením a přímotopy. I přes to se můžeme určitě těšit na pěkný závodní víkend v prostředí světového okruhu, protože pohledem na startovní listinu tu budou hodně zaplněné startovní rošty. Kromě běžných motocyklových tříd, které rozjedou svůj šampionát v rámci CAMS, harmonogram doplní i mezinárodní závod sidecar.

Závodní víkend navíc začne již v pátek, kdy si mohli jezdci přikoupit volné jízdy. To jistě využije spousta z nich, protože půjde o jedny z prvních jízd v letošní sezóně. Sobotní program je stejně jako loni ukončen prvními závody, takže kromě kvalifikačních jízd budeme na závěr dne sledovat první ostré souboje. V neděli už to bude klasický harmonogram s warm upy a poté druhými závody.

Jak již bylo zmíněno, většina tříd je hojně obsazená a my se můžeme těšit na špičku jezdců z přírodních tratích, které navíc doplňují i někteří, které známe spíš z okruhových závodů. Celý program zahájí jezdci klasiků od kubatur 175 ccm do 750 ccm a následovat budou moderní třídy. Někteří závodníci si navíc dají více tříd. Dost motorek uvidíme v králové-městeckém týmu, kde Michal Vecko jezdí ve třídách 125SP a do 600ccm, Lukáš Fikker pojede kromě 125SP i ve Twinech, v šestkách nastoupí Luboš Koňák a stálice třídy Twin je David Kužela.

Ve více třídách pojedou i jiní, například Petr Najman pojede v Supermonech a Twinech, Michal Savinkov kromě tradiční 125GP i v šestkách a dvě nejsilnější třídy opět pojede i Kamil Holán. Z dalších známých jezdců tu budou například Marek Zima, Marek Červený, Václav Bittman, Miroslav Sedlo, Michal “Indi” Dokoupil, Veronika Hankocyová, Oldřich Podlipný, Dominik Jůda, Patrik Kolář, bratři Hulínovi a Hanzalíkovi, Karel Pešek, Tomáš Borovka, Anežka Svobodová, Miroslav “Laki” Sloboda, Staňka Malinová, Michal Chalupa, Michal Prášek, Jiří Brož a velká spousta dalších, včetně zahraniční účasti.

Informace pro diváky

  • vstup po celou dobu zdarma na tribuny C, T3 a T5 včetně parkování
  • vstup do depa:
    • pátek, děti do 14ti let, senioři narození do roku 1951 a ZTP (celou dobu) zdarma
    • sobota a neděle depo za 150 Kč/den

Harmonogram víkendu

Pátek 12. 4. 2019
Třída 1. trénink 2. trénink 3. trénink
Klasik 9:00 – 9:20 12:10 – 12:30 14:40 – 15:00
125 SP + 250 SP 9:25 – 9:45 12:35 – 12:55 15:05 – 15:25
Supermono + 400SSP 9:50 – 10:10 13:00 – 13:20 15:30 – 15:50
do 600 ccm 10:15 – 10:35 13:25 – 13:45 15:55 – 16:15
Twin + 125GP + Moto3 + Stock 300 10:40 – 11:00 13:50 – 14:10 16:20 – 16:40
nad 600 11:05 – 11:25 14:15 – 14:35 16:45 – 17:05
přestávka 11:25 – 12:10
Int. Sidecar Trophy 17:10 – 17:35
volný trénink (cena 600 Kč) 17:40 – 18:00
Sobota 13. 4. 2019
Třída 1. kvalifikace 2. kvalifikace
Klasik 8:25 – 8:45 11:25 – 11:45
125 SP + 250 SP 8:50 – 9:10 12:25 – 12:45
Supermono + 400SSP 9:15 – 9:35 12:50 – 13:10
do 600 ccm 9:40 – 10:00 13:15 – 13:35
Twin + 125GP + Moto3 + Stock 300 10:05 – 10:25 13:40 – 14:00
Int. Sidecar Trophy 10:30 – 10:55 14:05 – 14:30
nad 600 11:00 – 11:20 14:35 – 14:55
přestávka 11:45 – 12:25
Závody I
Třída Najetí na trať Závod Počet kol
Klasik 15:00 15:10 – 15:30 6
125 SP + 250 SP 15:35 15:45 – 16:05 6
Supermono + 400SSP 16:10 16:20 – 16:40 6
do 600 ccm 16:45 16:55 – 17:15 7
Twin + 125GP + Moto3 + Stock 300 17:20 17:30 – 17:50 6
Int. Sidecar Trophy 17:55 18:05 – 18:25 8
nad 600 18:30 18:40 – 19:00 7
Neděle 14. 4. 2019
Třída Warm Up
Klasik 8:55 – 9:10
125 SP + 250 SP 9:15 – 9:30
Int. Sidecar Trophy 9:35 – 9:50
Supermono + 400SSP 9:55 – 10:10
do 600 ccm 10:15 – 10:30
Twin + 125GP + Moto3 + Stock 300 10:35 – 10:50
nad 600 10:55 – 11:10
Závody II
Třída Najetí na trať Závod Počet kol
Klasik 11:15 11:25 – 11:55 8
125 SP + 250 SP 12:45 12:55 – 13:25 11
Int. Sidecar Trophy 13:35 13:45 – 14:15 12
Supermono + 400SSP 14:25 14:35 – 15:05 11
do 600 ccm 15:15 15:25 – 15:55 12
Twin + 125GP + Moto3 + Stock 300 16:05 16:15 – 16:45 11
nad 600 16:55 17:05 – 17:35 12
přestávka 11:55 – 12:45

Startovní listiny

Klasik do 175 ccm

Č Jezdec Tým Motorka Rok
1 BARTL Petr OKT ČZ 125 OKT 1971
3 MIKL Petr Motosport klub Staré Město Yamaha 175 1972
11 ŠOBÁŇ Milan ČZ Rotax 1978
13 KOUTNÝ Ivo AVZO OKT tým ČZ 125 OKT 1971
18 HELM Ulrich MZ EGB 1979
19 TÁZLER Jaromír Obec Rasošky a moto team JT a Ducar Cz 125 1972
27 ZLOCH Patrik Motošport klub Unín Benelli 1969
28 VRÁNA Marek Autodům Vrána Team ČZ 1972
31 HARANTA Dusan LOTTE EUROPE RACING TEAM CZ 175 1971
48 ŠČUČKA Pavel Bratrstvo Ručky Benelli 2C 1972
84 THÉR Miloš AMK Police n/M , Q8 Oils Milan Šváb ČZ 1972

Klasik do 250 ccm

Č Jezdec Tým Motorka Rok
4 JEBAVÝ Miroslav yamaha YDS5 1967
6 KUCHAŘÍK Petr Řeznictví Hanáček ČZ 250 junior 1970
20 KAVICKÝ Viliam Motošport klub Unín Benelli 1972
21 ŠČUČKA Jiří Bratrstvo Ručky Benelli OHC 1936
25 SCHMIDTOVÁ Šárka Bratrstvo Ručky JAWA Junior 1967
26 SCHMIDT David Bratrstvo ručky JAWA Junior 1966
32 KOROTVIČKA Lukáš SMS HOŘICE,MOTUL Pauer ČZ 250 1968
35 BANGO Milan yamaha 1972
47 PÁRA Jan Bratrstvo Ručky Rudge Withworth Rapid 1939
66 KREJSA Miroslav Bratrstvo ručky JAWA 250 JUBIOR 1968
70 SINGER Tomáš Strojírny Holding a.s. yamaha DS7 1971
82 MALÝ Zdeněk Bratrstvo Ručky CZ 250 1967

Klasik do 350 ccm

Č Jezdec Tým Motorka Rok
8 PROCHÁZKA Roman NTS Racing Team Honda CB 1970
16 VRZÁŇ Libor LVM Classic team YAMAHA 350 1978
17 JUŘÍK Josef Motoclassic Moravany u Kyjova Yamaha 1972
23 GORKA Tomáš Moto Classik PASKOV Yamaha R5 1971
30 ČERVEŇÁK Milan Svět Skútrů Vrbová Lhota Yamaha 1976
45 ŠVIHNOS Jiří Yamaha 1975
46 VOJÁČEK Tomáš Bratrstvo Ručky JAWA Bol d´ Or 1957
72 ŠTĚPÁNEK Jindřich Stemp Racing Yamaha 1974
73 PETRUŽÁLEK Petr Peg Techlit RT YAMAHA R5 1970
78 JAMES Walker Bratrstvo Ručky Yamaha TZ350 E 1978
89 ŽENÍŠEK Jan Bratrstvo Ručky Jawa Pérák 1954
90 FINGERHUT Josef Snížek CZ spol. s r.o. JAWA 350 Pérák 1958
96 KOLÍNEK Tomáš SELM MORAVA S.R.O. YAMAHA RD 350 1973
99 CIKANEK Petr Bratrstvo Ručky jawa 1976
112 MAZALOVSKÝ Marcel Yamaha TZ 1978

Klasik do 500ccm

Č Jezdec Tým Motorka Rok
E4 ULM Andreas Rudge.de / AMC Deuerling Cotton Python Special 1932
E7 SCHNELL Christian AMC Deuerling Rudge 1938
2 NEEF Ronald Moto Neef Yamaha 1978
5 TALAGA Otakar Tago cllasic 5 Benelli 1974
9 ŠTĚTKA Libor Bucket List Racing Benelli Quatrro 1974
15 PÁRA Tomáš Bratrstvo Ručky RUDGE GP ULSTER 1929
33 KOVÁŘ Lumír bratrstvo ručky Honda CB 500 Four 1972
36 DOKULIL Libor Honda cb400 1974
42 ZADRAŽIL Petr A.M.Racng Činěves Dymokury Yamaha SR 500 1976
59 MATOUŠEK Jaroslav SELM Morava Yamaha SR500 1978
64 HLAVSA JIŘÍ BRATRSTVO RUČKY RUDGE 1930
79 BRÜCKNER Kamil Kamčuška racing Honda 1971
86 KARAS Oldřich Bratrstvo Ručky Jawa 500 2xOHC 1951
87 PROKEŠ Václav PŘIBYL TATRA CARS Benelli 1974
88 HAVLÍČEK Karel 88 Yamaha Racing Team Yamaha RD400 1974
93 NOVÁK Pavel LUKI RACING Honda CB500R 1972
98 KAČENA Pavel Bratrstvo Ručky Honda cb 400 f 1975

Klasik do 750 ccm

Č Jezdec Tým Motorka Rok
12 VONTOR Josef Davo 1 racing HONDA 1978
50 STIBOR Marek stibor racing team kawasaki Z2RS 1976
56 PETROVSKÝ Alois AMK Medlov Suzuki GS 750 1978
62 PRÁŠEK Josef Roháč & Fejta motoracing team Honda 750 1972
80 MATUŠ ST. Karel Suzuki GS750 1976
95 VAVROUCH Michal BMW R 75/5 1972
97 HANZALIK Milan Honda 1972

125 SP

P Jezdec Tým Motorka
3 ŚWIERC Rafał Cagiva mito
4 SEDLO Miroslav Roháč & Fejta Cagiva Mito 125 SP
5 KOLÁŘ Petr HSR hydraulika, KPservis Aprilia
8 PELIKUS Josef Dopravní stavby a rekonstrukce Brno Aprilia 125 rs
11 MALINOVÁ Staňka Aprilia Rs 125
12 Lucie FESTOVÁ KOLÁŘOVÁ MRK Moto Racing Kolář Aprilia Rs 125
14 ZIMA Marek Ivan Doležal,STK Sovětice Cagiva Mito
17 NOVÁK Zbyněk Cagiva Mito
22 KALMAN Aleš Moto Šport Klub Unín Aprilia RS 125
24 BUBENÍK Milan Cagiva Mito
25 POLÁK David Motor Village 69 Aprilia RS 125
27 STANIŠ Vojtěch AVZO OKT Aprilia
28 VRÁNA Marek Autodům Vrána Team Aprilia
33 ČEŘOVSKÝ Pavel Kat Racing Team Aprilia 125SP
36 HÝL Petr Amk Těrlicko Aprilia
42 EHL Jan Aprilia RS 125
43 HRSTKA Martin 3M Racing Cagiva Mito
45 VECKO Michal amk Městec Králové Aprilia 125rs
46 PROUZA Martin The Pacient Aprilia rs 125
47 LAMICH Radek ADK Klima Aprilia
54 FESTA Jiři MRK Moto Racing Kolář Aprilia Rs 125
62 ČERVENKA Jaroslav Cagiva mito
64 KOREJS Michal Moto Soukup Jičíněves Aprilia rs
66 KOPECKÝ Miroslav Autolakovna Kohout s.r.o Dobruška Cagiva mito
69 ROLF Jakub CITYGRAPH Aprilia Rs 125
71 WERNER Eduard FUGU racing Aprilia RS125
73 BRDEK Matouš 3MRacing Aprilia RS
74 HORNA Marek MotorVillage69 Aprilia rs 125
78 BURSA Jiří The Junior Aprilia rs 125
82 GESSL Andreas MRSC Gunskirchen Cagiva Mito
85 SVOBODA Josef SvobodaRacingTeam Aprilia
88 FOJTÍK Pavel Autohlavy.cz Cagiva Mito
91 ČADEK Petr Wusa racing Cagiva
93 HRUBOŠ Marcel Fortaco s.r.o. Aprilia RS 125
94 FIKKER Lukáš MRG, AMK Městec Králové Aprilia rs125
97 HABRDA Pavel PH97 APRILIA RS
99 DOBROCKÝ Andrej LOTTE Europe Racing team Apríla RS 125
179 Dirnthaler Michaela MRSC Gunskirchen Cagiva Mito

250 SP

P Jezdec Tým Motorka
1 KEHRER Nico Kehrer-Racing Honda RS250R
20 KŘEN ST. Jaroslav Krt Brno Honda
31 VYSLOUŽIL Alexandr Hosip AMK Malá lhota Suzuki 250 RGV
58 MATUŠ Pavel Super Fankie Aprilia RS250
63 WALTER Lukáš WP Racing SUZUKI RGV 250-SP
79 ŘEZÁČ David Motoprosek racing Suzuki rgv250
80 MATUŠ Karel Aprilia
83 KOCHLÖFL Milan Pako 2T Racing Team Suzuki RGV 250
86 SEDLÁK Martin RST Aprilia rs 250
96 KŘEN Petr Krt Brno Yamaha tzr rsp
122 CHRIS Meyer Honda RS 250

400 SSP

P Jezdec Tým Motorka
6 ŠVORC Robert Autodílna Bob Kawasaki
8 PROCHÁZKA Roman NTS Racing Team Kawasaki ZXR RR
9 KOVÁČ Nikola DRAVCI ZE ŠTATLU Honda
11 LUKŠÍK Josef AMK Malá Lhota Honda RVF 400
12 BARTL Petr OKT Kawasaki ZXR 400
20 KŘEN Jaroslav Krt Brno Yamaha fzr rrsp
31 VYSLOUŽIL Alexandr Hosip AMK Malá lhota Honda RVF 400 R
35 KUČERA Lukáš Dobar Moto Kawasaki zxr400
48 JAKESCHOVÁ Kristýna Kiki Racing Team Kawasaki ZXR 400
65 VYSLOUŽIL Lukáš Sauron 7002 Racing Team SUZUKI GSX-R 400 SP
82 JURÁK Patrik DMR Kawasaki ZXR400
84 HANZALÍK Milan Roman stašek Kawasaki zxr400
91 PAVLATA Michal Kawasaki ZXR
96 KŘEN Petr Krt Brno Honda cbr
111 CHOVANEC Daniel kawasaki zxr 400

Supermono

P Jezdec Tým Motorka
1 KEHRER Nico Kehrer-Racing Skorpion
3 ANDERSON Shaun Kramer by ARD Kramer Evo2
10 HŮLE ROBERT ClassicBike Suzuki RG 690
13 ŠRÁMEK Kamil Kadeřnictví PASO, Ifka racing team B.A.R.T. 426
18 KAMENICKÝ Libor H.L.M. Racing Team, HYDROHROM vodní turbíny Mali Ahra
37 VOJTKO Ladislav MK Racing KTM 690
52 LOUČKA František FastArows Indian
61 BATELKA Josef MBRT YAMAHA
68 MACHÁČEK Pavel motoklub Věčná jízda Ktm 690
69 NAJMAN Petr North Czech Riders Honda
70 NĚMEČEK Marek Motoprosek racing JF
72 ZÖRNWEG Daniel Team Zörnweg MZ 686
73 SEDLÁČEK Zdeněk Yamaha XT 660
88 JAKL Václav Motoklubu Věčná Jízda Ktm JMR 690
92 NĚMEČEK Ladislav Nela motosport
99 ČERVENÝ Tomáš AL3 racing KTM

125 GP

P Jezdec Tým Motorka
4 PODLIPNY Oldřich KARBOUSMOTO CZECH REPUBLIC Honda125 Rs
5 KRTIČKA Martin MCC squadra corse Honda
6 DANIEL Radim Jezevec racing team Honda
33 MERHAUT Jiří honda rs125gp
51 SAVINKOV Michal ORT Nový Bydžov spol. s r.o. /ORT Racing Team Honda RS 125
77 KOLÁŘ Patrik MRK Moto – Racing Kolář Honda 125 RS
122 CHRIS Meyer Honda RS 125

Moto3

P Jezdec Tým Motorka
55 KONEČNÝ Matyáš MK Racing team Ariane

Stock 300

P Jezdec Tým Motorka
18 STRNADOVÁ Markéta Region racing team Kawasaki Ninja 400
21 KADLEC Jan Motoklub Branna Kawasaki ninja 300
37 KUČERA Roman KPA-Moto82 Kawasaki
41 BAJCSI Žigmund
56 KUBÁŇ David D.K.Racing Team KTM
67 KUNZ Petr Dresner s.r.o. Racing Team Benelli 302 DSR

Twin

P Jezdec Tým Motorka
1 JAHODA Marek MJR DUCATI MONSTER
3 BEDNÁŘ Jaromír Montex Jobs s.r.o. Ducati
7 MAŘÍK Libor M-M Dolní Dobrouč Kawasaki ER6
8 SEDLÁK Petr Toptape-tvarové výseky. Kawasaki ER6N
11 WERNER Eduard FUGU racing Kawasaki Er 6
16 MUSIL Rostislav RokytnáBikers Kawasaki Z650
22 MARKALOUS Jan PANTHER RACING TEAM Kawasaki
23 DOKOUPIL Michal IndiRacing Novaks Kawasaki ER6
24 KOČÍ Pavel wusa racing Suzuki 650 SutrTech
29 SVOLINSKÝ Tomáš TJT ROAD RACING Suzuki SV
32 GRAF Danny FSGmoto Suzuki SV 650
34 PLICHTA Petr Suzuki sv 650
40 HOLZ Stefan kfz meyer – motoholz Suzuki
43 HRSTKA Martin 3M Racing Suzuki SV 650
44 LOFFLER Karel Pirat Racing Kawasaki
47 HANZALÍK David Hanzalík racing Kawasaki er6
50 STIBOR Marek stibor racing team sv650
58 MATUŠ Pavel Super Fankie Kawasaki Er-6
61 HULÍN Martin Hulín Racing Team Kawasaki ER6
69 NAJMAN Petr North Czech Riders Kawasaki
70 NĚMEC Petr Motoprosek racing Kawasaki
71 MICHALIK Josef JMR TEAM kawasaki er650R
72 ZÖRNWEG Daniel Team Zörnweg Suzuki BW650R
73 MAIXNER Tomaš KYTOS kawasaki er6
76 HEJNYŠ Ondřej Suzuki Sv650S
78 KLUSÁČEK Josef INDI Racing KAWASAKI
79 KUŽELA David AMK Městec Králové,BoPRoracing team Kawasaki er6n
84 HANZALÍK Milan RF-motoservis Kawasaki er6
85 STEC Adrian Kawasaki er6
87 ĎURKÁČ Michal Suzuki SVR
88 MIKAS Vladislav Truhlářství Mikas Suzuki sw 650
91 HANOUSEK Vojtěch Vilda racing 18 Kawasaki
92 NĚMEČEK Ladislav Nela motosport suzuki sv
94 FIKKER Lukáš MRG, AMK Městec Králové Suzuki
133 PIPEK Martin 3M Racing Suzuki SV650
188 BENEŠ Pavel PK racing SV 650

do 600 ccm

P Jezdec Tým Motorka
3 KALÁB Igor MBNS UAMK Triumph Daytona 675R
4 SAMÁK Erik Garo Racing Yamaha R6
5 HANKOCYOVÁ Veronika Indiracing Honda CBR 600 RR
6 KOŠEK Martin Honda CBR600RR
7 SMOLEŇAK Radek Autoservis Hostivice Suzuki gsxr
8 SEDLÁK Petr Toptape-tvarové výseky. Honda CBR 600 RR
10 TRÖTSCHER Michael Zweiradtechnik Vyhnalek Yamaha R6
13 HARANTA Filip LOTTE EUROPE RACING TEAM Honda CBR 600
14 CHALUPA Michal Czech road racing team Yamaha R6
15 MEDEK Miroslav Autoservis Medek Suzuki
16 HNILICA Martin Yamaha r6
18 ANTOŠ Radek Hubert Moto yamaha R6
20 BUBA Jiří LPG Havířov Team SUZUKI GSXR 600
21 SVOBODOVÁ Anežka Wildmotors racing/Miricom Yamaha R6
22 BUBA Pavel Yamaha R6
25 VECKO Michal amk Městec Králové honda cbr 600rr
26 SLANEC Martin Factory racing 4pro Yamaha r6
27 DOLEŽAL Josef Roháč & Fejta motoracing team Yamaha R6
28 NOVOTNÝ Jan ORT Nový Bydžov spol. s r.o./ ORT Racing Team Yamaha YZF-R6
32 STACHURA Patrik AMK Těrlicko kawasaki zx6rr
33 ŠUBRT Tomáš BRC Šubrt racing team Yamaha R6
34 KOLÁŘ Petr Wasps Racing suzuki gsxr
38 ORT Zdeněk ORT Nový Bydžov spol.s r.o./ ORT Racing Team Yamaha YZF-R6
40 SCHNEIDER Jens FSGmoto Yamaha R6
41 HNILICA Roman Yamaha
44 FROTSCHER Sebastian Team Schleizer Dreieck Yamaha R6
46 MICHALOVIČ Dominik Motoclub Lehnice Honda
47 HANZALÍK David RF-motoservis Kawasaki zxr6
48 VLČEK Mário Classicbike Triumph
51 SAVINKOV Michal ORT Nový Bydžov spol. s r.o. /ORT Racing Team Yamaha YZF-R6
52 LOUČKA František Classicbike Triumph
53 SLOBODA Miroslav Laki RT 53 Yamaha R6
54 ZIMA Pavel Addinol Honda CBR600RR
55 HULÍN Petr Hulín Racing Team Yamaha R6
56 ČÍŽEK Michal DC team CBR 600RR
58 WIESENBERG Petr Betontransport Yamaha yzf-r6
64 VAJNER Petr M-style ReJSing Yamaha R6
65 KOŇÁK Luboš AMK Městec Králové Yamaha R6
66 ŠÁTEK Marek AUTODOPRAVA MAREK ŠÁTEK Yamaha R6
69 COPPA Pierre Motor Village 69 Honda CBR 600 RR
70 KUCHTA Miroslav Honda CBR600RR
71 VOJTECH Jakub KPA/MAGOR Racing Team Honda CBR 600rr
72 KANIA Ondřej Lpg Havírov Kawasaki
73 BRDEK Matouš 3MRacing Yamaha R6
74 HOLÁN Kamil Dafit moto racing, MC Race Yamaha R6
77 KOVARÍK Dušan aquaprofi-racing Honda cbr
78 OTTA Karel Karel Otta Honda
80 SKOUPÝ Roman Střechy Malina,Cucen racing team yamaha R6
81 VÍDEŇSKÝ Lubomír WIEN #81 Suzuki GSXR
82 KREUZMANN Libor Roháč & Fejta motoracing team Yamaha R6
83 KRUSINA Ludovit Lk autoservis s.r.o. Yamaha
84 VAŇKÁT Lukáš Roháč & Fejta motoracing team Yamaha YZF R6
86 SEDLÁK Martin RST Yamaha R6
87 ŘEZNÍK Martin SUZUKI
88 SVOBODA Petr Roháč & Fejta motoracing team Yamaha R6
89 NOVÁK Pavel LUKI RACING Triumph Daytona
90 STAŚ Bronislav AMK TĚRLICKO YAMAHA
91 VÁCLAVOVIČ Lukáš Factory racing 4PRO Kawasaki
97 BLAŽEK Marian Reality na Jistotu Kawasaki
99 BALÁN Jiří BANÁN89 RÁCING KAWASAKI ZX6R

nad 600 ccm

P Jezdec Tým Motorka
3 BEDNÁŘ Jaromír Montex Jobs s.r.o. Ducati
4 GOTTSTEIN Petr Ducati panigale 1199
6 PRÁŠEK Michal Roháč & Fejta motoracing team BMW S1000RR
8 NEZDARA Vladislav nki fluid s.r.o BMW S 1000 RR
11 ŠEMBERA Michal TME racing BMW S1000RR
12 NECHVÁTAL Aleš Dafit Motoracing Yamaha R1
13 CHMELÍK Ladislav KBS TEAM BMW S1000RR
14 VALÍČEK Štěpán CMT Kawasaki
15 ŠUSTR Josef Ducati 1299 R
17 BÁŠ Peter FUGU racing team Yamaha R1
18 HÁJEK Martin Yamaha
21 VYSLOUŽIL Dan DOPRAVA SILNICE, MOTOKŠEFT BRNO, JIHOMORAVSKÝ KRAJ Kawasaki
22 JONÁK Miloš Bonmoto.cz Yamaha R1
23 BIDAŠ Michal Willow racing Suzuki GSX-R
24 STANĚK Petr Kawasaki
25 HLOZEK Marek Anopack racing team Ducati Panigale
27 PETRLA Jiří Tobias Racing Team BMW S 1000 RR
28 POLÁK Martin MBW , R2R , Ráj kol . Yamaha R1
31 DUCHYNA Peter Wisage racing BMW S1000RR
32 URBAN Yannick URC Racing Suzuki gsxr 1000 k7
33 VAŠULÍN Martin F-moto.cz Yamaha R1
34 JELÍNEK Luboš KEVEX Honda
36 BITTMAN Václav BRC ŠUBRT RACING YAMAHA R1
40 JANOUŠEK Martin MJMOTOSPORT.CZ BMW S 1000RR
41 POLÁK Stanislav GT2 MOTORSPORT YAMAHA R1
42 HORKÝ Martin Dafitmotoracing Yamaha R1
45 ČERVENÝ Marek WEPOL Racing BMW S1000RR
49 HLAVÁČEK Leoš Rohac & Fejta Bmw
58 KUBIŠTA Radek Roháč & Fejta motoracing team Kawasaki ZX10R
60 ŠTĚPÁNEK Radovan Factory Racing suzuki gsxr 1000
63 VAJNER Petr M-style ReJSing Yamaha R1
66 BROŽ Jiří Montáže Brož Racing Team Yamaha R1
67 MYSLIVEČEK Tomáš JR Autoservis Bureš, VisSan práce ve výškách Suzuki GSXR
69 JŮDA Dominik TME racing BMW S1000RR
71 HEJDUK Jakub Wildmotors racing BMW S1000RR
74 HOLÁN Kamil Dafit moto racing, MC Race BMW S1000RR
76 HEJNYŠ Ondřej Suzuki sv
77 MIKA Jiří Akimracing team Honda CBR 1000RR
78 ŠPAČEK František pila Špaček Honda CBR 1000 RR
79 HARTL Marek Dafitmotoracing/MH79racingteam Bmw s1000rr
81 HENCL David Roháč & Fejta motoracing team BMW S 1000RR
82 NERUDA Michal Neurodesign racing Yamaha R1
84 BOROVKA Tomáš Husa Racing team z.s. Yamaha
85 SKALICKÝ René Willow racing Suzuki GSXR
86 HRUŠKA Marek Cucen Racing Team, Střechy Malina Yamaha R1
87 KRCHŇAVÝ Emil EK-TRANSPORT Kawasaki zx10r
90 FINSTERBUSCH Toni Team Suzuki Mayer Suzuki GSXR 1000R
93 SOKOL Josef F-moto.cz Suzuki Gsxr 1000
97 KAŠPAR Petr PK racing Yamaha R1
99 VYSLOUŽIL Robin Yamaha Classic SBK Yamaha RN09
182 PEŠEK Karel KPA-Moto82 Kawasaki

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here