The Distinguished Gentleman’s Ride – dobročinná akce, která má za účel vybrat peníze, které následně putují na boj proti rakovině prostaty. DGR probíhá celosvětově v jeden den, letos vychází na 30. září. Českou republiku zastoupí jízdy v Praze, Brně, Českých Budějovicích, Plzni, Třebíči a Turnově. Na Slovensku se letos pojede v Bratislavě a Košicích.

Jak pomoci? Pokud chcete být součástí DGR jako jezdec, proveďte registraci na oficiálních stránkách www.gentlemansride.com, kde pak mohou jeho přátelé a příznivci přihazovat (u nás eura) a tím dávat peníze na zmiňovaný boj s mužskou nemocí. A peníze to nejsou malé, vloni se v 92 státech, 581 městech podařilo u více jako 94 tisíc jezdců vybrat přes 4,8 milionu dolarů. Letošní meta je nastavena na 6 milionu dolarů.

Základem celé jízdy není jen setkání, ale také daný dresscode, pánové by měli vyrazit v oblecích, pokud možno na oldschool motocyklu (café racer, brat, bobber, scrambler, atd.).Bližší informace o místě srazu v jednotlivých městech, trasách jízdy, atd. dostane každý jezdec po zaregistrování.

P.S. Pokud se vám nechce registrovat a přesto byste rádi DGR podpořili, můžete tak udělat třeba na Somikově profilu ZDE. Děkujeme.

Foto: DGR

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno