Čerstvý čtyřnásobný mistr světa Superbiků Jonathan Rea se připojil k seznamu hvězd, které svým darem podpoří rodinu Williama Dunlopa. Jonathan se jim rozhodl věnovat své kombinézy z letošní sezóny, ve kterých jel o čtvrtý titul mistra světa v řadě.

Jonathan Rea během víkendu ve francouzském Magny-Cours už po sobotním závodě mohl oslavit zisk dalšího titulu mistra světa – celkem již čtvrtého v řadě v mistrovství světa Superbiků. Hned poté se Jonathan rozhodl podpořit rodinu Williama Dunlopa, které do aukce věnuje své kombinézy z letošní sezóny. Nyní jsou to více než tři měsíce, co William přišel o život při pádu v tréninku na Skerries 100. K podpoře fondu jeho rodiny se připojilo také 120 golfistů, kteří spolu s 30 členy Williamovy rodiny uspořádali poprvé veřejnou akci.

“Bylo to pro ně velice těžké, ale dostali jsme se do chvíle, kdy mě na pódiu doplnili Janine (partnerka) a Louise (matka) od Williama. Obě děkovaly všem za to, že byl tento den úspěšný,” řekl organizátor a dlouholetý Williamův přítel Liam Beckett.

Během akce se dražila spousta výjimečných věcí, jako je například závodní kombinéza Glenna Irwina, jezdce BSB a road racingu, nebo golfové boty Roryho McIlroye. Nyní se k těmto hvězdám připojil i Jonathan Rea.

“Jsem velice rád, když slyším, že akce William Dunlop Golf Classic se podařila a získali jste tolik peněz pro rodinu Williama Dunlopa. Chci tento fond podpořit a navýšit jeho hodnotu, takže jim věnuji sadu mých mistrovských kombinéz z letošního roku, abych jim mohl pomoci,” uvedl Jonathan Rea ještě ve Francii. “Moc děkuji všem, kteří tohle podpořili a uvidíme se brzy.”

“Je mi potěšením vidět Jonathana a další naše sportovní hvězdy, že se spojili a podporují tento nápad,” uvedl poté Liam Beckett. “Velkorysost všech byla ohromující, měli jsme tu lidi s různými životními cestami a z různých komunit, což byla velká připomínka toho, jakou roli hraje sport v naší společnosti. Nemůžeme dostatečně poděkovat všem, kteří nás podpořili.”

Pokud máte zájem o kombinézu Jonathana Rey a chcete podpořit rodinu Williama Dunlopa, stačí se ozvat na e-mail davidlewers@btinternet.com.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno