Španělský závodník Jorge Lorenzo má dle svých slov pro závěr letošní sezony královské kubatury MotoGP jasný cíl – vybojovat své premiérové vítězství na italském motocyklu Ducati. Na vítězství Jorge pomýšlel již v Japonsku, tam ale jeho cíle spláchlo deštivé počasí.
Nyní přichází další místo, kde chce Lorenzo zaútočit na první místo v nedělním závodě, což je australský Phillip Island. Tato trať Ducati sedí a i samotný Lorenzo australskou trať řadí mezi své oblíbené.
„Na Phillip Islandu počítám s tím, že budu výrazně rychlejší, než při posledních předsezónních testech. Tam nás potkaly velké komplikace. Je ale pravdou, že nebýt deště, bylo Motegi asi nejlepší příležitostí. Pak nás čeká ještě Malajsie, trať v Sepangu motocyklu Ducati sedí, ale já osobně jsem tam ještě nikdy nevyhrál. Mohl by to pro nás být dobrý víkend, ale tuto trať neřadím mezi své oblíbené. Závěr sezony nás potká ve Valencii, což je trať, kterou mám moc rád, ale Ducati nikdy moc neseděla, takže uvidíme, co se tam odehraje,“ řekl Jorge Lorenzo.

zdoroj: bikeracing.cz/speedweek.com/ foto: ducati.racing

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno