Jorge Lorenzo se po zranění levého zápěstí s týmem domluvil, že nepojede na oficiální testy MotoGP v Sepangu.

Španělský závodník MotoGP Jorge Lorezo si o víkendu poranil ruku, když si zlomil kost v levém zápěstí. Kvůli tomu musel v pondělí na operaci. Ta proběhla dobře a nyní už se připravuje na oficiální přestavení týmu Repsol Honda a následnou rehabilitaci.

Podle zpráv týmu Repsol Honda šlo “jen o jízdu v okolí Verony v Itálii.” Po několika vyšetřeních se bohužel potvrdilo, že si pětinásobný mistr světa zlomil ruku. Během operace mu byla kost sešroubována titanovým šroubem technikou s co nejmenším zásahem. Díky tomu by měl rána méně bolet a pooperační rekonvalescence bude rychlejší, takže se může začít rychleji s rehabilitací. Po operaci zůstal v nemocnici 24 hodin na další pozorování a za čtyři dny od zákroku může začít s fyzioterapií.

Kvůli přirozenosti zranění se Jorge Lorenzo a tým Repsol Honda domluvili, že jezdec vynechá oficiální test MotoGP v Sepangu, který je naplánován od 6. do 8. února. Cílem je se plně zotavit pro test v Kataru, který bude od 23. do 25. února. Nyní už se připravují na oficiální představení týmu v Madridu, kde zároveň oslaví 25leté výročí týmu. To proběhne již zítra 23. února od 10:30 a živý přenos můžete sledovat na YouTube týmu.

Živý přenos z přestavení týmu Repsol Honda

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno