Jorge Lorenzo v jednom z nedávných rozhovorů vyjádřil pochvalná slova na adresu hlanvního muže továrního týmu Ducati – pana Gigiho Dall’Ignu.

Španělský závodník Jorge Lorenzo letos začíná svoji druhou sezónu v barvách továrního týmu italské Ducati. Jak nyní tento jezdec před posledním předsezónním testu v Kataru prohlásil, v týmu je velmi spokojený a největší dojem na něj udělal závodní ředitel a hlavní konstruktér motocyklu – pan Gigi Dall’Igna.

Jak Lorenzo přiznal, právě z Gigiho je cítit obrovská chuť vítězit, což samozřejmě velmi motivuje i ostatní členy týmu.

„Gigi je opravdu výjimečný inženýr. Chce vyhrávat a má všechny vlastnosti, které člověk na jeho místě potřebuje, aby toho vítězství také dosáhl. Tuto vlastnost máme společnou. Když chcete vyhrávat na této úrovni, musíte vždy udělat něco lépe, než ostatní. Úspěch je následek dobré práce a vše, co Gigi u Ducati zatím dokázal, je také jen výsledek jeho tvrdé práce a chutě vítězit. Já osobně cítím z Gigiho větší chuť vyhrávat, než dříve z japonských inženýrů Yamahy. Samozřejmě je to určitě způsobené i tím, že Gigi s Ducati ještě titul nevyhrál. Myslím, že nyní máme ty nejlepší předpoklady toho dosáhnout, jen potřebujeme najít tu nejlepší cestu, jak získat z motorky maximum,“ řekl Jorge Lorenzo.

 


Zdroj: bikeracing.cz/ foto.speedweek.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno