Jorge Lorenzo prohlásil před šňůrou zámořských závodů, že Honda i Suzuki udělala velký pokrok a především v nastavení elektroniky jsou dále. V Japonsku na Motegi se pojede už za týden

Domácí Grand Prix na okruhu Motorland Aragón uzavřel úřadující mistr světa Jorge Lorenzo druhou pozici, když jej dokázal porazit jen Marc Márquez na tovární Repsol Hondě. Do zámořských závodů v Japonsku, Austrálii a Malajsii si Jorge klade vysoké cíle a chce opět bojovat o vítězství.
 
Zároveň Jorge prohlásil, že konkurence Yamahy udělala v posledních závodech velký pokrok. Tím Jorge chtěl vyzdvihnout především výkony dvojice továrních týmů Hondy a Suzuki.
 
 
„Motegi je trať, která mi sedí a už jsem tam několikrát zvítězil, takže na tento závod se určitě moc těším. Musíme ale ještě zapracovat na nastavení elektroniky, zde jsou tovární Hondy i Suzuki drobný kousíček před námi. I přesto se ale cítím silný, na Aragónu jsme se museli potýkat s problémy, které v Japonsku neočekáváme. Mám také radost z pokroku Michelinu, na suchých pneumatikách udělali velký posun, já ale doufám, že takový pokrok zvládnou i na mokrých gumách,“ řekl Jorge Lorenzo.
 

 

Foto: yamaha.racing

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno