Španělský závodník Jorge Lorenzo prohlásil, že jeho prioritou pro sezonu 2019 bude pokračovat u továrního týmu italské Ducati.

Na konci sezony 2018 vyprší většině předních jezdců královské kubatury MotoGP aktuální smlouvy a bude se jednat o prodlouženích případně možných přestupech. Jedním z těch, jehož smlouva skončí v letošním roce je i španělský závodník Jorge Lorenzo.

Jak ale španělský závodník v jednom z nedávných rozhovorů prohlásil, rozhodně na změnu nepomýšlí a jeho prioritou bude i pro rok 2019 prodloužit smlouvu u svého stávajícího zaměstnavatele, kterým je italská Ducati. Stejný zájem již dříve vyjádřili i představitelé Ducati, tudíž se dá očekávat, že u Jorgeho pro rok 2019 žádnou změnu očekávat nemusíme.

„Mám aktuálně velmi dobrou smlouvu, protože byla moje cena na trhu jezdců vysoká. Spousta jezdců nad touto smlouvu spekuluje, ale když jsem ji podepisoval, byl jsem pětinásobný mistr světa a vyhrál jsem celých 44 závodů v královské kubatuře. Tímto jsem si takovou smlouvu také zasloužil. I z tohoto titulu je mojí prioritou dovést moji práci u Ducati do konce a získat zde titul. To znamená, že pokud to bude možné, určitě chci u továrny Ducati pokračovat i pro rok 2019. Samozřejmě je nyní ještě brzo na dělání nějakých rozhodnutí a uvidíme, co se bude dít v dalších měsících. Já mám ale jako prioritu danou tým Ducati,“  řekl Jorge Lorenzo.

 


zdroj: bikeracing.cz, cash.net / foto: ducati racing

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno