Jorge Martín naznačil, kde by rád v MotoGP 2025 působil. A svůj podíl na tom měl i test Topraka Razgatliogla.

Toprak Razgatlioglu během testu v Jerezu sice jezdil rychlé časy, ale ne natolik, aby přesvědčil manažery Yamahy. Vždyť na „veterána“ Pedrosu testujícího s KTM ztratil 1,5 sekundy.

Šéf závodního oddělení Yamahy Lin Jarvis tedy naznačil, že se musí poohlédnout po jezdci z MotoGP, který bude jezdit rychle. V ten moment se začaly paddockem MotoGP šířit zvěsti o možném jednání mezi Jorge Martínem a Yamahou.

Server speedweek.com nyní přišel i vyjádřením samotného Martína, který v něm jasně sděluje, kde by chtěl v roce 2025, kdy se budou měnit sestavy týmů, pokračovat v kariéře.

 

Jorge Martin

„Samozřejmě bylo bolestivé, když mi řekli, že se do továrního týmu Ducati nepřesunu. Myslel jsem si totiž, že to tak bude, ale uprostřed sezony došlo k velké změně. Ale aspoň mám stejný materiál jako tovární jezdci, a to je strašně důležité, protože loni jsem měl jiný materiál. Takže teď už nejsou žádné výmluvy. Je to jen o mně a cítím se pohodlně. Cítím, že jsem rychlý a konzistentní a mohu předvádět velmi dobré závody. Mým cílem je odvést dobrou práci a doufám, že po roce 2024 budu vedle Pecca – tedy v červeném.“

 

 


zdroj: bikeracing.cz, foto: pramac.racing

 

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno