Poté, co se Álvaro Bautista při MotoGP Austrálie připojí k továrnímu týmu Ducati, dostane Karel Abraham jeho stroj GP17, navíc bude mít nového týmového kolegu, kterým je Australan Mike Jones.

Při Velké ceně Austrálie se k týmu Ángela Nieta na okruhu Phillip Island připojí domácí závodník Mike Jones, který ve španělském týmu nahradí Álvara Bautistu. Álvaro si naopak užije tovární tým jako náhradník za zraněného Jorgeho Lorenza.

Rodák z Brisbane Mike Jones si užije druhou Velkou cenu, poté co v roce 2016 skončil patnáctý a druhý ve své třídě. Tento víkend bude závodit na Ducati GP16, kterou obvykle sedlá jeho nový týmový kolega Karel Abraham. Abája naopak vyzkouší Ducati GP17, takže je cílem se dostat na bodované pozice a zlepšit si náladu po pádu v Japonsku.

Karel Abraham

“Dáme do toho všechno, abychom v Austrálii opět bojovali o body. V Japonsku jsme promarnili dobrou šanci, protože jsme mohli jet se skupinou, která nakonec bojovala o třinácté místo. V Austrálii budeme dál pracovat pro stejný cíl. Poprvé pojedeme s Ducati GP17 a jsem vděčný týmu za tuto příležitost. Doufejme, že můžeme získat silný výsledek.”

Mike Jones

“Jsem velice nadšený a vděčný, že budu moci závodit s týmem Ángela Nieta při mém domácím závodě MotoGP. Phillip Island je okruh, který moc dobře znám a užívám si to tam. Těším se na to, až se budu celý víkend krok za krokem učit a budu se snažit jet jak nejlépe umím.”

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno