MS Superbike tovární tým Kawasaki Racing bude v druhé polovině týdne testovat v Pörtimau.

Bez Alexe Lowese se na dráze okruhu Algarve v portugalském Pörtimau představí tovární Kawasaki Racing Team WorldSBK. Brit se nedávno zranil při tréninku a nyní pokračuje v rehabilitaci. Na zbrusu novém motocyklu Kawasaki Ninja ZX-10RR bude pracovat úřadující šampión Jonathan Rea.

Navzdory nešťastnému zimnímu počasí, které poznamenalo předchozí testy, by tentokrát měl tým pracovat za solidních povětrnostních podmínek na přípravě motoru s vyššími otáčkami než u předchozího modelu a na zlepšené aerodynamice s přítlakem umožňujícím tvrdší akceleraci, vyšší maximální rychlost a lepší dynamický výkon stroje Ninja modelové řady roku 2021.

Kromě Kawasaki Racing Teamu World SBK bude na dráze také tým Orelac Racing VerdNatura, Outdo TPR Kawasaki, BMW Motorrad WorldSBK Team, RC Squadra Corse, Bonovo Action a Gil Motorsport Yamaha.

 

 

Jonathan Rea

Je opravdu dobré znovu testovat a jsem nadšený, že budu jezdit na motorce, a to zejména v těchto podivných a neznámých dobách. Od testování v listopadu, poté nedávno v Jerezu, jsme uvnitř KRT dosáhli určité konzistence. Je dobré udržovat rytmus s novým závodním motocyklem Ninja ZX-10RR před začátkem sezóny. Již jsme otestovali několik nových nápadů s výkonovými charakteristikami motoru, i když povětrnostní podmínky nebyly stoprocentní. Hlavní věcí, kterou musíme v tomto testu udělat, je potvrdit si nějaké věci na motoru a poté opravit naše převodové poměry. Naším cílem je udržovat rychlost zlepšování a udržovat si důvěru.“

 

Alex Lowes

„Tvrdě s lékaři v Barceloně pracuji na svém uzdravení. Chci vidět všechny lidi z týmu a připojit se k nim co nejdříve na trati. Samozřejmě se nemůžu dočkat, až budu znovu jezdit na svém novém Ninja ZX-10RR.“

 

 


zdroj: www.bikeracing.cz, foto: Kawasaki.racing

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno