Ondřej Klymčiw dnes v Peru podstoupil další drobný zákrok s plícemi a jeho stav se vyvíjí dobře. První česká motorkářka na Dakaru Gabriela Novotná je na cestě domů.

Ondřej Klymčiw dnes v peruánské nemocnici v Limě podstoupil další drobný zákrok. Šlo o avizovaný drén do plic. Jeho zdravotní stav se dál vyvíjí dobře a Ondra už by nejraději vyskočil z postele. Jeho manželka Terka posílá další zprávy o jeho stavu.

“Ondra je po drobném zákroku, při kterém mu do plíce zavedli drén. Ten má za úkol odvádět tekutinu, která se do plíce dostala v důsledku poranění při operaci. Jinak se všechno vyvíjí dobře. Chce se hýbat, vstávat, ale musí být v klidu, takže prudí. Zatím se nechce fotit, ale doufám, že už ho zítra přemluvím ;).”

Gabriela Novotná se rozloučila s rallye Dakar a už je na cestě domů. Dnes nasedla v Argentině na letadlo a už zítra ji můžete přivítat na letišti v Praze.

“Naše hrdinka Gabriela Novotná, berounská Johanka z Arku, přistane zítra na letišti Václava Havla ve 13:40 – T2. Pojďme ji přivítat a podpořit. Gabrielu poté odvezou na operaci ramene. Děkujeme všem, kdo jste likovali, posílali zprávy a sledovali tuto cestu za splněním životního snu. Všem příznivcům děkujeme. Tým Indigo Racing.”

Petr Vlček a Bill Conger měli dnes nastoupit do 12. etapy, ale pořadatelé se ji rozhodli pro motorky a čtyřkolky zrušit. Oba dva jezdce týmu Klymčiw Racing proto čekal jen přesun do dalšího bivaku ve městě San Juan. Zítra je čeká 13. etapa při cestě do Córdoby, ve kterém o den později po krátké finální etapě proběhne i slavnostní zakončení letošního 40. ročníku rallye Dakar.

 

dav

#OK #OK22 #ONDREJKLYMCIW #DAKAR2018 #PETRVLCEK #GABRIELANOVOTNA #BILLCONGER #KLYMCIWRACING

Pro více informací navštivte:

Web: http://www.ondrejklymciw.cz/

Facebook: https://www.facebook.com/klymciwondrej/

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCdYyH3NIi9jOcKyHqAYZJVA

Instagram: https://www.instagram.com/ondrejklymciw/

Twitter: https://twitter.com/ondrejklymciw

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno