Jako základ je skvělé mít na sobě funkční oblečení Dry Inside, které je vyrobeno z jemné australské bavlny a syntetických vláken. Dokonale a spolehlivě funguje za všech podmínek a je nesmírně pohodlné.

Naprosto skvěle odvádí pot a vlhkost, a tak vždy zůstanete v suchu. Hodí se na všechny druhy aktivit do všech podmínek. Jako další vrstvu můžete použít protektorovanou košili Action Shirt. V této vestě na zip jsou schované chrániče Knox Microlock, přesněji se jedná o zádový chránič, loketní a ramenní chrániče, vše s nejvyšší certifikací. V případě nehody se můžete spolehnout, že vás naplno ochrání.

Na rozdíl od chráničů, které jsou v běžných motocyklových bundách, tak chrániče v košili dokonale přiléhají na tělo a nikam se neposunou v případě nehody. Zůstanou na svém místě, a tak lépe zabrání zraněním. V případě chladného počasí se jako další vrstva nabízí prošívaná bunda Thermal. Je lehká, ale zároveň skvěle hřejivá a perfektně chrání proti větru. Navíc skvěle vypadá, takže určitě se dá využít jako civilní bunda pro běžné nošení.

 

 

Nakonec vrchní bunda. Knox Leonard je vyrobena ze super odolné voskované kůže. Známá dlouhou životností, ale je pevná a ochrání vás i před deštěm. Nejunikátnější na této bundě je systém zipů, díky kterému můžete měnit velikost a přizpůsobit tak bundu množstvím vrstev (v létě nepotřebujete zateplenou bundu). Bundu využijete pro běžné nošení mimo motocykl.

Špičkové produkty Knox, které sami využíváme, najdete na www.knox.cz.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here