O tom, že se u italského Interphone odehrál převrat v podobě nové řady interkomů, jsme vás už několikrát informovali. Podívali jsme se také pozorně na zoubek top modelu Tour. Z Recallu nyní dorazila zpráva, že v prodeji je už kompletní trojice modelů

O tom, že se u italského Interphone odehrál převrat v podobě nové řady interkomů, jsme vás už několikrát informovali. Podívali jsme se také pozorně na zoubek top modelu Tour. Z Recallu nyní dorazila zpráva, že v prodeji je už kompletní trojice modelů, Tour doplnil Sport a Urban. Jak název napovídá, ten je základním modelem určený pro použití ve městě nebo mezi řidičem a spolujezdcem – dosah 100 metrů.

Mezi funkce, které je nutno zmínit, patří FM rádio, možnost přehrávání hudby z telefonu nebo MP3 přehrávače, telefonování, navigace. Díky funkci Anycom se Interphone umí spojit se všemi značkami interkomů a pomocí vlastní aplikace pro iOS i Android s chytrými telefony, které ho umí konfigurovat i ovládat. Výborné je také ovládání s českým menu a tradičně skvělá kvalita zvuku a výdrž baterie.

Model Sport k tomu všemu přidává dosah až 1 km a možnost komunikace mezi čtyřmi motorkami. První testy modelu Tour ukázaly stabilnější spojení, lepší zvuk a jednodušší ovládání, plus výdrž baterie téměř tři dny při plném použití, takže se tohle všechno dá čekat i u Urbanu a Sportu. Ceny? Urban 3799 Kč za single a 6799 za twin pack, Sport 6299 Kč za single a 10 999 Kč za twin pack.

…vše to najdete na www.interphone.cz

Foto: archiv

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno