Vlajková loď Avant

Vývoj jde dopředu a je dobře, že Interphone neusnul na vavřínech. A tak tu máme nový top model interkomů Avant.Nejdůležitější novinkou je dvojitý modul Bluetooth, který umožňuje souběžnou práci s připojeným telefonem (hudba, navigace, hovory) a dalšími komunikátory. Zároveň pak rozšiřuje možnost propojených komunikátorů ve skupině až na osm. Vzdálenost mezi dvěma propojenými může dosahovat až 1,7 km, což je zase o kousek víc než u předchozí generace. Další funkce patří i nadále ke špičce – hlasové ovládání, výdrž baterie 20 hodin, komunikace se všemi interkomy ostatních značek, sdílení hudby, ovládání pomocí aplikace, automatické připojování, hlasové vytáčení a další a další. Dostupný by měl být, stejně jako ostatní novinky na jaře.

Interkomy Connect a Active

Nové designy shodné s top modelem Avant, nový čip s funkcí IQAL zajišťující nejkvalitnější poslech audia a řada dalších novinek, to jsou Connect a Active. Zjednodušeně by se dalo říct, že jde o nástupce modelů Shape a Sport a pohled do tabulky funkcí tomu odpovídá. Active tedy pro spojení až 4 jezdců na vzdálenost 1 km, Connect potom pro spojení mezi řidičem a spolujezdcem (10 metrů).

Sluchátka Twiins bez nutnosti montáže

Taky už vás napadlo, že byste chtěli mít spojení s telefonem, navigací, případně se spolujezdcem, ale nechcete mít na helmě žádnou krabičku? Sady Twiins jsou přesně tím – jen sluchátko, mikrofon a na něm jedno tlačítko. V nabídce jsou tři modely – HF 1.0 s jedním sluchátkem, HF 2.0 s dvěma sluchátky a HF 3.0, které kromě dvou telefonů nebo navigace umí připojit i další sadu, tedy spolujezdce. Výrobce navíc slibuje opravdu jednoduché ovládání a kvalitní zvuk. Skvělý nápad, jen nasadit pod polstrování a vyrazit.

Nové držáky telefonů

Držáky a pouzdra mobilních telefonů na řídítka, v tom je Interphone taky jednička. To vám potvrdí stovky spokojených zákazníků i u nás. Pokud budeme mluvit o vodotěsných pouzdrech, tak tu máme novinku s označením Unicase EVO. Ta vychází z nejoblíbenějšího modelu a k dispozici bude hned ve třech různých provedeních lišících se designem a výbavou. Takže můžete mít v pouzdře malou vyjímatelnou peněženku, nebo třeba sluneční štítek pro lepší čitelnost ve slunečných dnech. Oblíbené se staly také držáky, kam se telefon dává napřímo, bez krytí. Tři nové modely Motocrab EVO přichází s ještě snadnějším systémem uchycení a na výběr je také varianta s nabíječkou, případně rychlodobíjením QC 3.0.

Přídavná LED světla s homologací

V tomhle segmentu se už Interphone jednou pohyboval, ale tentokrát to pánové vzali pěkně od podlahy a zhurta. Bytelná kovová pouzdra, výkonné LEDky a hlavně homologace pro silniční provoz. V katalogu Interphone najdeme tři modely, kulaté 10W světlo, hranaté 10W a větší se čtyřmi LED a s výkonem 20W. Plus samozřejmě různé sady a držáky na uchycení.

GPS Trackery

Poslední dobou hodně se rozvíjející segment, do kterého vstupuje i Interphone. Zjednodušeně řečeno krabička do motorky, která díky satelitům umí neustále lokalizovat její polohu a ukázat vám ji na mapě v mobilní aplikaci. Dobré nejen na hlídání, ale také si můžete stáhnout projetou trasu a uložit si ji na příště. Jo a taky to umí reagovat na pohyb, takže když vám někdo začne hýbat s motorkou, kdy nemá, hned o tom víte. Modely budou v nabídce zatím dva, jsme zvědaví na konkrétní rozdíly a funkce.

 

www.interphone.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno