Manažer továrního týmu rakouské KTM má ve věci cílů jasno – chce bojovat o vítězství v závodech.

Pokrok, který zaznamenal tovární tým rakouské KTM v průběhu premiérové sezony v královské kubatuře MotoGP, udělal dojem na řadu fanoušků i konkurenčních týmů. Před startem letošního prvního oficiálního testu na malajském okruhu Sepang hovořil na téma cílů pro rok 2018 manažer týmu, pan Mike Leitner.


Jak Leitner prozradil, od letošní sezony má realistická očekávání a jedním z cílů bude pravidelně dojíždět v první desítce. Zároveň ale manažer továrního týmu KTM potvrdil, že hlavní cíl projektu je stále stejný – bojovat o vítězství.

„Máme stanovené cíle, stejně tak, jako ostatní týmy v šampionátu. Chceme dopředu a chceme bojovat o vítězství, to je náš jasný cíl. Samozřejmě ale musíme být realisté a k těmto cílům se přibližovat postupně. Teprve nyní uvidíme, jaký pokrok udělala přes zimu naše konkurence a jak si vůči nim stojíme. Vítězství je cíl pro každého, jinak byste nemuseli jezdit na závodní okruhy. Je to soutěž a každý chce být vepředu. Myslím si, že pro letošní rok je reálné, abychom pravidelně bojovali v Top 10, skutečné rozložení sil budu ale schopný říct až po prvních závodech,“ řekl Mike Leitner.

 


zdroj: bikeracing.cz, speedweek.com, foto autor a KTM

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno