Vlhký sen našeho pana šéfredaktora! Pouhých 500 kusů limitované edice KTM Super Duke RR, který podle továrny slibuje ještě více obratnosti, tuhosti a lehkosti než standardní verze, což už si upřímně nedovedeme moc představit.

Změny? Hromada karbonu včetně celé zadní části nebo chladicího náfuku brzdových třmenů. Rychlo odnímatelný držák SPZ s blinkry, které jsou zároveň brzdovými světly. Samozřejmostí je laděný výfuk, který nedodal nikdo jiný než Akrapovič. Kila dolů šla také na nových sedmipaprskových kolech.

 

 

Celkově shodil pan Vévoda 9 kg na finálních 180 kg, čímž se dostal na poměr hmotnosti a výkonu 1 : 1. Tlumiče WP Apex Pro (vpředu vidle 7548, vzadu tlumič 7746) patří k tomu nejlepšímu závodnímu náčiní, jaké v Rakousku mají. Zajímavostí je možnost nastavit nejen polohu stupaček, ale také ve čtyřech variantách polohu řídítek.

Na motoru se žádné zásadní změny neodehrály, nová je elektronika s módy Performance a Track a také plynová rukojeť s kratším chodem. Prostě okruhová střela ve všech směrech. Pokud jste teď natolik vzrušeni, že byste rovnou šli objednávat, máme pro vás špatnou zprávu – všech 500 kusů bylo během 46 minut vyprodáno.

 

 

Maximálně by se mohlo stát, že ho někde chytil někdo z dealerů a bude čekat na nadrženého zákazníka…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno