Znáte to, pařák jak ďas a chuť obléknout se do motorkářské bundy nulová. Naštěstí i na to už jsou varianty. Americký Klim nabízí bundu Induction, která tento problém řeší.

Je totiž vyrobena z patentovaného materiálu Klim® Karbonite Mesh™, velmi prodyšné mřížky, ze které je vyrobena podstatná část bundy (panely na přední a zadní části i rukávech).

A teď pozor, i přes maximální prodyšnost vás Klim nepřipraví o bezpečnost. Karbonite Mesh™ je totiž až o 750 % pevnější než jiné polyesterové materiály. V zónách s největší zátěží (lokty a ramena) je využit nylonový úplet 840D se zesílenou pevností 6.6. Vše to pak dohromady spojují nové švy Rhino-Stitch™ s maximální pevností.

 

 

Nešetřilo se samozřejmě ani na chráničích, ty jsou od značky D3O (EVO na loktech a ramenou a Level 1 na zádech). Komfort? No, nebojte, nebyl stranou. Na límečku jemný flís, příjemná vnitřní podšívka, která se postará o odvod potu, řada možností nastavení pomocí pásků a zipů. Jo a samozřejmě možnost spojit s kalhotami.

Výbava rozhodně víc, než slušná. Navíc super design vhodný nejen na cestovní motorku, ale klidně i na naháče nebo sporta. Na výběr z devíti více či méně výrazných barevných kombinací.

V cenách od 10 893 Kč najdete spolu s dalším oblečením a vybavením od Klimu na www.rockway.cz.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno