Po odjetých úvodních dvou Grand Prix panuje v tabulce šampionátu královské kubatury MotoGP nečekaná situace, kdy na čele je jezdec satelitního týmu Petronas Fabio Quartararo zatímco Marc Márquez nemá na svém kontě jediný bod!

Nyní tuto situaci hodnotil závodní ředitel japonské továrny Yamaha, pan Lin Jarvis. Dle slov tohoto muže je zatím vše stále otevřené a každý z top pilotů má zatím šanci na to, aby letošní titul vybojoval. A tím myslí Jarvis i devítinásobného mistra světa – Valentina Rossiho.

„Po těchto dvou odjetých závodech přicházejí ve věci boje o titul v úvahu stále všichni přední jezdci. Je třeba myslet na to, že je před námi ještě celých dvanáct Grand Prix, ve kterých se může změnit spousta věcí. To jsme mohli vidět již v Jerezu, kdy se zranil Marc, Cal i Alex, v tomto sportu se může spousta věcí velmi rychle změnit. Pro Valentina to nebude jednoduché, je zde Fabio, Maverick i Dovizioso, ale já osobně jsem přesvědčen o tom, že Valentino má na letos na to, aby o titul bojoval. Ale proti těmto mladým jezdcům to nebude mít rozhodně jednoduché,“ řekl Lin Jarvis.

 

 


zdroj: bikeracing.cz, foto: yamaha racing

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno