Manažer závodního oddělení HRC prozradil, že i přestože Honda zatím o prodloužení smlouvy s Márquezem nevyjednává, je prioritou jej v týmu udržet

Jak je dobře známo, na konci letošní sezony královské kubatury MotoGP vyprší téměř všem špičkovým pilotům smlouva u jejich současných týmů. Jako první z elity Top 5 jezdců královské kubatury oznámil vyjednávání o možném prodloužení smlouvy s továrním týmem Yamaha španělský závodník Jorge Lorenzo.

 Nato u továrního týmu Repsol Honda si ještě nechávají na vyjednávání se svými jezdci čas. Manažer HRC, pan Livio Suppo vše odůvodňuje tím, že je odjetý teprve druhý závod sezony a na vyjednávání o budoucnosti je ještě dost času.

Mladíček, o kterého bude v MotoGP největší rvačka

 „Pokud si myslíte, že už nyní probíhají vyjednávání o nových kontraktech, pak je to špatně. Samozřejmě je naší prioritou i nadále pokračovat s Marcem Márquezem, uděláme vše pro to, aby u Hondy zůstal. Na samotné jednání je ale ještě dost času. Máme odjetý teprve druhý závod sezony, takže je na jednání ještě příliš brzy. Mohu vám ale potvrdit, že budeme rádi, když u Hondy zůstane,“ řekl Livio Suppo.

Foto: repsolmedia

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno