Casey Stoner je připraven pomoci Ducati Corse vyhrát s Jorge Lorenzem titul Mistra světa MotoGP, nicméně o jeho úloze v závodním oddělení Ducati stále putují do světa různé zprávy.

Casey Stoner je připraven pomoci Ducati Corse vyhrát s Jorge Lorenzem titul Mistra světa MotoGP, nicméně o jeho úloze v závodním oddělení Ducati stále putují do světa různé zprávy. Dle dostupných informací se bývalý australský šampión do Evropy vrátí až v průběhu ledna, a to před prezentaci týmu, která je naplánována na 20. ledna 2017.

„Casey musí udělat hodně důležitých posouzení, musí se například rozhodnout, zda zůstane v Evropě několik měsíců. Je tu také problém jeho dcery, která začíná chodit do školy.“ uvedl ředitel týmu Paolo Ciabatti.


 
„Bylo by skvělé, kdyby chtěl vidět, jak se chováme na trati, a dal mi radu, ale nejsem to já, kdo ho k tomu musí přesvědčit,“ říká na stránkách www.motorsport.com naopak na Caseyho úlohu u Ducati pětinásobný Mistr světa Jorge Lorenzo. Casey má silný charakter, velmi zvláštní. Podělil jsem se o většinu jeho nápadů, ale některé nemůžu využít. Jsme jiní, možná má pravdu a já bych mohl změnit názor. Jsem tomu otevřený. Rád naslouchám, a pak si ale dělám své vlastní závěry a rozhodnutí. Stoner má velký talent, také velmi dobře vysvětluje. Pokud lze využít jeho nápady, tak proč ne?“

Foto: ducati.racing.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno