Jorge Lorenzo je přesvědčen o tom, že v případě návratu do MotoGP by Casey Stoner mohl okamžitě vyhrávat závody. A tahle otázka začíná být otevírána nějak čím dál častěji, nezdá se vám?

  Při nedávné Grand Prix Katalánska jsme mohli v Barceloně pozorovat dvojnásobného mistra světa a bývalého závodníka Australana Casey Stonera, jak navštívil svého bývalého zaměstnavatele – tým Repsol Honda a následně i pro Hondu absolvoval čestné kolo na produkčním speciálu RC213V-S.
 
Tyto Caseyho aktivity samozřejmě spustili vlnu spekulací o možném návratu jak mezi fanoušky motocyklového sportu, tak i mezi motocyklovými závodníky. Například Jorge Lornezo na jeden z dotazů ohledně možného návratu Stonera do MotoGP odpověděl slovy, že je přesvědčen o Caseyho síle a kdyby se vrátil, byl by okamžitě připraven vyhrávat.
 
 
„Já osobně jsem ho v Barceloně nepotkal, ale pro mne je Casey stále obrovský talent. Myslím si, že jsem ještě neviděl závodníka, který by měl od přírody tak obrovský talent pro náš sport. Vždy bylo úžasné sledovat jeho jezdecký styl, a to především na jeho domácí trati na Phillip Islandu. Jeho slidy byly neuvěřitelné, stále před ním mám velký respekt. Pokud by se rozhodl vrátit, jsem přesvědčen o tom, že by zase vítězil. Zároveň ale rozumím jeho odchodu, motocyklový sport je na této úrovni pro každého stresující. Pokud by ale přišel zpět, přivítám ho s otevřenou náručí,“ řekl Jorge Lorenzo

Foto: honda

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno