Jorge Lorenzo potvrdil, že od finále sezony ve Valencii s Valentinem zatím nemluvil, ale věří, že se jejich vztahy opět zlepší

Dramatický závěr letošní sezony královské kubatury MotoGP, kdy se hlavní boj o titul odehrál mezi Jorge Lorenzem a Valentinem Rossim zanechal u továrního týmu Yamaha i po několika týdnech velmi vypjatou atmosféru.
 
Po několika slovních přestřelkách mezi oběma jezdci se situace sice uklidnila, ale jak samotný úřadující mistr světa Jorge Lorenzo potvrdil, od Valencie se svým týmovým kolegou nepromluvil jediné slovo. Zároveň ale Jorge dodává, že věří v opětovné zlepšení vztahů na začátku příští sezony.
 
 
„Ano, je pravdou, že doposud jsem od finále sezony ve Valencii s Valentinem nemluvil. Ale myslím si, že na to ještě určitě bude čas. Já osobně jsem přesvědčen o tom, že se budeme i nadále respektovat. To je to nejdůležitější, takže na našem vztahu se nic měnit nebude. Zároveň se ale může stát, že opět přijdou momenty, kdy bude napětí stoupat. MotoGP je ale sport jednotlivců, kdy mezi sebou bojují jednotliví jezdci. Už nyní všichni myslíme na novou sezonu a věřím, že to pomůže nastolit v týmu dobrou atmosféru. Já osobně se již soustředím především na budoucnost,“ řekl Jorge Lorenzo.

Foto: yamaha.racing

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno