KTM potvrdila, že během nadcházející Grand Prix Velké Británie pojede v jejích barvách Loris Baz jako náhradník za zraněného Pola Espargara.

Rakouská továrna KTM oficiálně potvrdila, že se francouzský závodník Loris Baz na chvíli vrátí do závodů MotoGP. Při nadcházející Grand Prix, která se jede v Silverstone ve Velké Británii, pojede jako náhradník za zraněného Pola Espargara. U Pola jde hlavně o zraněnou klíční kost.

Pol Espargaro se zranil během Warm Upu v Brně a skončil v péči lékařů. Od té chvíle si pobyl nějakou chvíli v nemocnici a musel také vynechat domácí Velkou cenu pro KTM v Rakousku. KTM tak na domácí trati jela jen s Bradleym Smithem, protože i testovací jezdec Mika Kallio se zranil – už při MotoGP v Německu, kdy si pochroumal koleno. O návratu do MotoGP se mluvilo také ve spojení s Jonasem Folgerem, ale z toho sešlo.

Loris Baz se v letošní sezóně vrátil do mistrovství světa Superbiků po třech letech strávených v MotoGP. Nyní závodí na BMW v týmu Gulf Althea BMW a nejlépe letos dojel sedmý. V minulosti se mu v Silverstone dařilo, když tu právě v Superbicích vyhrál.

Foto: vlastní

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno