Vyklápěcí přilby jsou stále oblíbenější a na to dalším modelem reaguje také jedna z nejprodávanějších značek u nás i v Evropě, španělská LS2.

Jde o kvalitní lehkou nehlučnou vyklápěčku s propracovaným mechanismem vyklápění, integrovanou sluneční clonou a komfortním interiérem za velmi zajímavou cenu. Vyrobena je ze speciálního LS2 patentovaného polymeru KPA a i s odklápěcím systémem a vnitřní clonou se drží na hmotnosti 1600 gramů. Samozřejmě dle velikosti skořepiny, ty jsou tři různé a pokrývají velikosti od XS do XXXL. Velice zajímavá je také výbava.

Už v základu je tu vnitřní sluneční clona, Pinlock ve verzi MaxVision a také přídavný sluneční štítek. Přilba sice není zamýšlena jako enduro a štítek je chycen pouze ve dvou bodech, svou práci ale rozhodně udělá. Interiér je standardně vyjímatelný a pratelný, navíc z antibakteriálního materiálu. Nechybí ani bradový deflektor.

Výborné je větrání s uzavíratelným letním větráním a se systémem vnitřních kanálků. Jo, a ještě je tu příprava na interkom Linkin Ride Pal od Seny. Za pět tisíc bez korunky rozhodně zajímavá výbava. Na výběr navíc ze tří jednobarevných a tří křiklavých dvoubarevných provedení.

Kde? U dealerů LS2 a na webu www.ls2.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno