Marc Márquez hodnotil pocit ze svého návratu do závodů MotoGP na okruhu Algarve v portugalském Pörtimau velmi pozitivně.

Poprvé od zranění v prvním závodě loňské sezony se vrátil do sedla továrního motocyklu Repsol Honda španělský závodník Marc Márquez, jenž úvodní trénink na portugalském okruhu Algarve uzavřel na šesté pozici. Zde jsou některá jeho k vyjádření k tomu, jak se cítil v sedle speciálu MotoGP po více než roční odmlce…

 

 

Marc Márquez

* Byl to skvělý den a také skvělý pocit být znovu v sedle motocyklu MotoGP. Při prvním výjezdu nebyla trať v ideální kondici, ale cítil jsem se dobře. Lepší pocit jsem měl ráno, protože ruka byla odpočatá a měl jsem více síly.

* Odpoledne jsem se musel soustředit na rozcvičení a cítil jsem, že již nemám takovou sílu. Celkově to bylo ale mnohem lepší, než jsem před startem víkendu očekával. Mohu jet na motorce tak, jak potřebuji, a moje časy byly dobré.

*Klíčovou otázkou je, jak se bude stav ruky vyvíjet v průběhu víkendového zatížení. Je skvělé být zpět, hodně jsem na návratu pracovat a je skvělé, že jsem toho dosáhl.

 

 

 

 

zdroj: www.bikeracing.cz, foto: Repsol media

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno