Marc Márquez prohlásil, že by se rozhodně nechtěl nechat znovu zavléct do konfliktu s Rossim, jako v loňské sezoně. Série MS pokračuje už o tomto víkendu v Japonsku na okruhu v Motegi

V závěru loňské sezony královské kubatury MotoGP vypukla doslova otevřená bitva mezi Valentinem Rossim a Marcem Márquezem, kterou způsobila kolize při nedělním závodě Grand Prix Malajsie. S odstupem času se již vztahy mezi oběma jezdci urovnaly, což potvrzuje i samotný Marc.
 
Jak potvrdil, rozhodně nemá potřebu s Valentinem jakkoliv bojovat jinde, než na závodní trati. I s ohledem na aktuální stav tabulky šampionátu se ale dá očekávat, že letos tak vyhrocená situace, jako v roce 2015, asi nenastane.
 
 
„Rozhodně nemám žádný zájem na tom, abychom s Valentinem jakkoliv bojovali mimo závodní trať. Jsem rád, že se situace ze závěru loňské sezony uklidnila a rozhodně bych se nechtěl nechat zavléci do něčeho podobného znovu. Samotného mne překvapilo, že v jednom z rozhovorů tohle téma opět oživil. Blíží se konec sezony, tak se snaží hrát svoji strategii. Já ale věřím, že něco podobného, jako v loňském roce, se již v budoucnu ani nebude opakovat,“ řekl Marc Márquez.
 

 

Foto: repsol.medial

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno