Marc Márquez dostal povolení lékařů vrátit se k závodění, bude startovat již tento víkend v závodě královské třídy MotoGP v Pörtimau.

Španělský závodník Marc Márquez podstoupil lékařskou kontrolu v nemocnici Hospital Ruber Internacional. Lékařský tým vedený Samuelem Antunou a Ignaciem Rogerem de Oñou, který byl dále složený z lékařů De Miguelem, Ibarzabalem a Garcíou Villanuevou, zkontrolovali stav pravé paže továrního pilota Hondy a konstatovali, že za současné situace se může Márquez vrátit k závodění.

 

Marc Márquez

„Jsem velmi šťastný Včera jsem navštívil lékaře a dali mi zelenou, abych se vrátil k závodění. Bylo to devět těžkých měsíců, s okamžiky nejistoty, vzestupy a pády, ale nyní si budu moci znovu užít svoji vášeň Uvidíme se o víkendu v Pörtimau“

 

 

Stefan Bradl

A jak vidí návrat Marca Márqueze jeho náhradník a testovací pilot HRC Stefan Bradl? Ten počítá s tím, že už v Grand Prix Portugalska může Marc Márquez bojovat o pódium

 „Rozhodně bych neočekával, že se Marc vrátí nepřipravený. Bude to pro něj velká výzva, ale posledních několik měsíců neustále trénoval, takže věřím, že bude konkurenceschopný už ve chvíli, kdy se vrátí. Já osobně počítám s tím, že pojede vepředu. Nevím, zda dokáže ihned bojovat o vítězství, ale pokud by Grand Prix Portugalska dokončil na pódiu, nepřekvapilo by mne to,“ řekl Stefan Bradl.

 

 


zdroj: www.bikeracing.cz, foto: honda repsol

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno