Marco Melandri je jedním z horkých kandidátů na volné místo vedle Chaze Daviese u továrního týmu Ducati v příští sezoně WSBK

V šampionátu Mistrovství světa Superbiků se již také naplno rozjel přestupový kolotoč, který se může postarat o řadu změn v aktuálním složení jezdců a týmů. Jedním z velkých otazníků je stále také složení továrního týmu Ducati pro sezonu 2017.
 
Jak již továrna dříve oznámila, s Chazem Daviesem již smlouva na příští sezonu byla prodloužena, oproti tomu ale s jeho současným týmovým kolegou Davide Giuglianem nikoliv. Nyní se v italských médiích objevily spekulace o tom, že probíhají jednání mezi továrnou Ducati a italským závodníkem Marcem Melandrim.
 
 
Jak je dobře známo jeden z hlavních sponzorů tohoto týmu, italská společnost Aruba, si přeje mít v týmu alespoň jednoho italského jezdce, tím se tedy možnost výběru zužuje.
 
I samotní představitelé továrny potvrdili, že Melandri patří mezi možné kandidáty pro sezonu 2017. Finální rozhodnutí by mělo padnout v průběhu letní přestávky.

Foto: aprilia, bmw

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno